Yazilimbudur Key Göndermedi

Berkay4154

Kilopat
Merhaba, dün açtığım konuya gelen öneriler üzerine buradan key aldım ve bugün ne zaman geleceğini sordum. 1 saate kadar elinize ulaşır dediler (saat 13.30-14.00 arası) ama bir şey gelmedi, iletişim de kuramıyorum. Normalde bu kadar sürüyor mu?

Yaklasik bir ay once arkadasima aldigimizda bir saate gelmemisti, canli destege yazdigimizda gun icinde gonderilecegini soylemislerdi. 5-6 Saat sonra tekrar yazdik ve gondermislerdi. Canli destek online oldugu zaman yasadiginiz sorunu iletin, mail adresinizi sorup gondereceklerdir.

Yaklasik bir ay once arkadasima aldigimizda bir saate gelmemisti, canli destege yazdigimizda gun icinde gonderilecegini soylemislerdi. 5-6 Saat sonra tekrar yazdik ve gondermislerdi. Canli destek online oldugu zaman yasadiginiz sorunu iletin, mail adresinizi sorup gondereceklerdir.
İlettim işte 1 saate kadar geleceğini söylediler.
hangi gün aldınız? eğer cuma alırsanız atmaları pazar akşamı buluyor.
Kardeşim haftasonu keyi göndermiyorlar. Pazartesi saat 9'dan sonra kesin gelir. Bende 3 tane key aldım. 3. keyi haftasonu almıştım. Pazartesi geldi.
Canlı destek üzerinden 1 saate kadar gelir deyince emin olamadım o yüzden sorayım dedim. En iyisi pazartesiyi beklemek umarım sorun çıkmaz.

Ama sanal kart kullan alırken. Ne olur ne olmaz şu aralar kart bilgilerinin çalınma durumları söz konusu. Kredi kartından aldıysan bile internet alışverişine hemen kapat. Saldırı yiyebilen bir site orası haberin olsun.

Ama sanal kart kullan alırken. Ne olur ne olmaz şu aralar kart bilgilerinin çalınma durumları söz konusu. Kredi kartından aldıysan bile internet alışverişine hemen kapat. Saldırı yiyebilen bir site orası haberin olsun.
Zaten nereye girsek her yer kart bilgisi kaydetmeye çalışıyor, biz kaydetmesek bile ara belleğe alıyor maalesef o konu genel bir kanayan yara. :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı