Yazılımdaki log nasıl görülüp kaldırılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

abdonalcaniz

Femtopat
Daha fazla  
Elimde bir yazılım mevcut. Bir web site için kullanacağım içinde insanların kendine ait şifreler oluşturabileceği bir site olacak fakat içinde şifrelerin başka birisinin görebileceği bir log olduğu söyleniyor? Bunu nereden görebilirim ve kaldırabilirim?

Bir problemin var ama hic detay paylasmamissin ki?

Nasil bir yazilim var elinde, nasil ve kimden elde ettin? Açık kaynak mı?
Log olduğu bilgisini kim söyledi? Logları kimler görüyormuş?

Tüm detayları paylaşmadıkça yardımcı olmamız imkansız

Bir problemin var ama hic detay paylasmamissin ki?

Nasil bir yazilim var elinde, nasil ve kimden elde ettin? Açık kaynak mı?
Log olduğu bilgisini kim söyledi? Logları kimler görüyormuş?

Tüm detayları paylaşmadıkça yardımcı olmamız imkansız
Şifre bilgileriye alakalı bir yazılım, script public bir yerden aldım. Forumun altında diğer insanlar yazmış. Belgeyi size nasıl gönderebilirim ve bakabilirsiniz bilmiyorum. Telegramdan vs atsam olur mu?

Özel mesaj kabul etmiyorum üzgünüm, herkese açık olarak açılan bir konunun çözümünün de herkese açık olması daha etik olur ayrıca.

Eğer paylaşmanı engelleyecek bir lisans yoksa github gist'e yükleyip paylaşabilirsin bizimle. Ya da script devasa büyüklükte değilse direkt mesajına kod bloğu ekleyerek paylaşabilirsin.

login.php'den şüpheleniyorsan sadece login.php'nin içeriğini gist veya hastebin gibi bir yere yapıştır ve bize ilet istersen. Çünkü dediğim gibi dosya<sansür>tc'den dosya indirmek istemiyorum, ayrıca başkasına ait 25MB'lık bir PHP projesine code review yapmak bana kabus gibi geliyor.

Üzgünüm ama paylaştığın bu dosya her neyse indirmek istemiyorum.

25MB kod mu var içeride? Öyleyse bunu incelemek için insanlara maaş vermen gerekir, zira ben şu anda hayatımı kazandığım işte Max 800 satırdan oluşan 2 pull request okuyunca yoruluyorum.

login.php'den şüpheleniyorsan sadece login.php'nin içeriğini gist veya hastebin gibi bir yere yapıştır ve bize ilet istersen. Çünkü dediğim gibi dosya<sansür>tc'den dosya indirmek istemiyorum, ayrıca başkasına ait 25MB'lık bir PHP projesine code review yapmak bana kabus gibi geliyor.

Hastebin: Send and Save Text or Code Snippets for Free | Toptal®

Umarım becerebildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 14. satırdaki token'e sahip bot, 17. satirdaki chat_id'ye sahip kullaniciya, bu forma ne gönderilirse mesaj olarak iletiyor.

İçerideki kod berbat, olayı nedir bunun? Başka bir instagram stalk'lama aracı gibi gözüküyor, bunu insanlar gönüllü olarak kullanıyor mu ya?
Bu aslında bir hesap düşürme aracı. fakat türklere tabiki yapmıyoruz. 14 ve 17 değiştirilebiliyor onun haricinde sonlara dogru bir log olduğu söylenmişti.

Bu aslında bir hesap düşürme aracı. fakat türklere tabiki yapmıyoruz. 14 ve 17 değiştirilebiliyor onun haricinde sonlara dogru bir log olduğu söylenmişti.

Türklere yapmayıp, başkalarına yapınca etik mi oluyor? Ne kazancın var rastgele insanların instagram hesabını ele geçirmekte, onu anlamadım.

Bu ana kadar kullanım sebebini bilmediğimden, akademik sebepler olduğunu varsayarak yardımcı oldum ancak ortaya kötü amaçlı bir ürün çıkacaksa daha fazla yardımcı olmayacağım sana üzgünüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı