Yazım Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam bir şey tespit ettim. Daha moderatörler bile konuyu editlediği zaman kendileri bile yazım hatası yapıyorsa biz ufak bir yazım hatası yaptığımızda ban yiyoruz, neden sora bilir miyim ? Bahsettiğim yazım hatası ise ''liralılık''.

@108971
"Olur öyle şeyler." :rolleyes:
Şimdi konuyu açan adam "Türkçe kurallarına uymayan mesaj" diye 1 günlük ceza yedi. Yanlış düzeltmeden yetkililerin yetkisi alınmıyor. Güzel adalet.:saçma: Şimdi ben de gereksiz mesaj attım ondan ceza yerim. :sıkıldım:

@108971
Olur öyle şeyler. :rolleyes:
Şimdi konuyu açan adam "Türkçe kurallarına uymayan mesaj" diye 1 günlük ceza yedi. Yanlış düzeltmeden yetkililerin yetkisi alınmıyor. Güzel adalet.:saçma: Şimdi ben de gereksiz mesaj attım ondan ceza yerim. :sıkıldım:
Bir keresinde bir üyenin konusuna esprili bir mesaj gönderdiğim için 1 ay gereksiz mesajdan dolayı ban yedim. Şimdi yine gereksiz mesaj denecek.

Üyenin kendisi "liralılık" yazmış. Kelime göze çok batmadığı için beyin otomatik doğru olarak algılayabiliyor. Konu dışına çıkmayın lütfen.

Daha demin Recep beyin tam 1 senelik konuyu hortlattığını gördüm. Biz yapsaydık kim bilir neler olurdu. He şunu da belirteyim (başka yerde de belirttim ama) @GCN adlı kullanıcı Recep beyin dediği şeyin neredeyse aynısını başka konuda belirtti. Yetkilinin önerdiği şeye zıt olduğu için yanlış bilgilendirme yedi. Böyle bir şey görmedim. Hala şu an burada yetkili söz konusu kişi. Olur öyle şeyler ama böyle bir şey olamaz. Doğru olan bir şeyi yanlış bilgilendirme vermek... Yani hangi mantığa sığıyor. Kurallar sadece üyeler için mi geçerli? Burada ceza yememek için herkesin yetkili olması gerek galiba. (n) Bu arada yediremeyip ceza atacaksanız atın "i am here".

Üyenin kendisi "liralılık" yazmış. Kelime göze çok batmadığı için beyin otomatik doğru olarak algılayabiliyor. Konu dışına çıkmayın lütfen.
O zaman ben ''bean bu mesajığğ anlaye belyom'' yazınca da anlayabiliyorum otomatik olarak. O zaman niye ban yiyorum hadi buna da bir şeyler uydurun.

İkisinin arasındaki farkı ayırt edemiyorsanız verilen uyarıların yerinde karar olduğunu anlıyorum. Bir sonraki konu dışı mesajınız size uyarı kazandıracak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı