Yazım Yanlışı Olan Mesajı Alıntılama cezaları olmamalı

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 647
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
42
@UBerk sıkıntı şurada, sohbet dönen bir konuda yanlış alıntılasam normaldir ama x üye sorun yaşıyor devasa paragraf yazmış ben de cevabımı görsün diye alıntılayıp başka bir uzun mesaj yazıyorum. Adamın sorununu çözemeden pat ceza. Olmuyor.

Screenshot_1.png

Yazım yanlışı var ise rapor sistemini kullanın. Alıntı yaparken alıntıladığınız mesajı düzenlerseniz uyarı almazsınız. Zira siz hatayı çoğalttığınız zaman mesajı düzenledikten sonra alıntıyı da düzenlemek durumunda kalıyoruz. Eğer bildirim gitmesi için alıntı yapıyorsanız küçük bir bölümü alıntılayabilirsiniz yazım yanlışlarını düzenleyip.

Neyse sorun yok, ama ceza verilince rapor kullanılamıyor biliyorsun. Bitmesini bekliyorsun öyle boş boş. Uyarı verilip geçilmesi daha uygun olur.
Size önerim, hatalı mesajı rapor edip küçük bir bölümünü alıntılamanız. Alıntıladığınız küçük bölümdeki hatayı da düzenlerseniz uyarı almazsınız böylece.

Size önerim, hatalı mesajı rapor edip küçük bir bölümünü alıntılamanız. Alıntıladığınız küçük bölümdeki hatayı da düzenlerseniz uyarı almazsınız böylece.

Bu sıralar etiketlemeyi kullanıyorum eğer mesaj çok uzunsa. Öneri olması açısından yazdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı