Yazım yanlışı olan mesajı alıntılama cezası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tipitip

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen bana bu cezayı veren moderatör bir açıklayabilir mi? Madem o konunun yazısı hatalıydı acaba neden konuyu onayladınız? Sadece merak ediyorum. Örnek veriyorum adam uzun bir paragraf yazarak konu açsa ben de o konu açtığı mesajı alıntılasam, cevap vermek için, paragraf ta da moderatörün dikkati dağıldığı için yazım yanlışı olsa ve ben dikkat etmemiş olsam şimdi ben mi suçlu olurum, yoksa moderatör mü suçlu olur? Ya ben birine cevap vermek için kalkıp adamın paragrafını yazım yanlışı yapmış mı diye tek tek inceleyecek miyim ya? Var mı böyle bir şey? Sayın moderatör bey, siz de insansınız gözden kaçırabilirsiniz fakat konunun açıldığı yani sizin kontrol ettiğiniz mesajı alıntılamak için ben tek tek mesajı mı incelemem gerekiyor? Bu Benin işim mi?

Konu:

2020-08-25.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Size kim diyor ki konunun ilk mesajını alıntılayarak cevap verin diye? Adam konu açarken size ithafen mi açmış o konuyu da siz alıntılıyorsunuz? Sonra suçlusu biziz öyle mi?

Yazım yanlışı olan mesajı alıntılamak hataları çoğaltır, biz bunun olmasını istemiyoruz, daha dikkatli olun. Bunun hakkında bir kural var artık koymama gerek yok değil mi?

Technopat Sosyal Kuralları 17.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı