Yazın 11. sınıf mı, TYT mi çalışılmalı?

264523

Gigapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
12. sınıfım ve bu yaz 11 mi çalışayım, yoksa TYT mi çalışayım bilemedim. 11 eksiklerini bu yaz tamamen bitirmek sizce nasıl fikir?

@Blacksidemre

Bence TYT çalışmak daha mantıklı olacaktır, 9-10 konularının üzerinden daha fazla zaman geçtiği için. 11 konularını hala büyük oranda hatırlıyorsunuzdur zaten.

Bence TYT çalışmak daha mantıklı olacaktır, 9-10 konularının üzerinden daha fazla zaman geçtiği için. 11 konularını hala büyük oranda hatırlıyorsunuzdur zaten.

Yok, uzaktan eğitime sadece dönem sınavına kadar katıldım ve gerisi yok gibi bir şey.

Ben de bu yıl 12'ye geçtim 11'de neredeyse bütün uzaktan eğitim derslerine katıldım bu yaz da tyt çalışıyorum ama ya önce 11 de eksiğiniz olan konuları kapatın ya da direkt tyt konularına başlayın.(Yerinizde olsam tyt konularına başlardım.)
Düzenleme:Eğer 11 de çok eksiğiniz varsa onları tamamlamak daha mantıklı olabilir kişiden kişiye değişir durum ben de kararsız kaldım🙃.

Ben de bu yıl 12'ye geçtim 11'de neredeyse bütün uzaktan eğitim derslerine katıldım bu yaz da TYT çalışıyorum ama ya önce 11 de eksiğiniz olan konuları kapatın ya da direkt TYT konularına başlayın.(Yerinizde olsam TYT konularına başlardım.)

Okul açılıncaya kadar hangisini bitirmek daha kolay.

Geri
Yukarı