Yazın 8 saatliği 50 TL'ye çalışılır mı?

50₺ çok az aylık 1500₺ yapıyor ki günümüzde enflasyon karşısında bedavaya çalışmak gibi bir şey, ailen ile konuş en azından ya çalışma saatlerini ya da alacağın günlük ücreti değiştirsinler.

Kasadan para yürüt.
Hocam sonradan arkadaşın hali böyle olmasın :)(Bence aile içinde bu kadar veriyorsa iyi)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer telefon alacaksan girilmez yani 4500 ₺ doğru düzgün telefon kalmadı maalesef.
Hocam telefona bakmıyorum bile. Sosyal medyada falan takılırım büyük ihtimal.

Yaşın için ortalama gibi bir fiyat. Fakat akraba ile çalışmak sakıncalı. Yani tamam ailenin içi rahat olabilir. Ama yarın bir gün çıkmak istersen izin vermezler. Senin bir ayıbını görüp işten çıkarırlarsa adın çıkar vs vs. giyim işinde ben de çalıştım pazarda yani. Dükkan ise işin daha rahat olur. Sen bilirsin yine de tecrübe edinmeni isterim. 1 ay çalışıp durumunu bir analiz et ona göre devam et. Veyahut başka işlere bakabilirsin.

Eğer biraz zorlarsam parayı yükseltmeyi düşünüyorum. Eğer işi sevmezsem çıkarım zaten.

50₺ çok az aylık 1500₺ yapıyor ki günümüzde enflasyon karşısında bedavaya çalışmak gibi bir şey, ailen ile konuş en azından ya çalışma saatlerini ya da alacağın günlük ücreti değiştirsinler.
Deneyeceğim.

Hocam telefona bakmıyorum bile. Sosyal medyada falan takılırım büyük ihtimal.

Eğer biraz zorlarsam parayı yükseltmeyi düşünüyorum. Eğer işi sevmezsem çıkarım zaten.

Deneyeceğim.

İşte o çıkmak bahane istiyor :). Ben de çıkmak istemiştim ama bahane lazımdı. Allah'tan yaz kursları vardı da onu bahane edip çıkmıştım. Akrabanızı siz bilirsiniz. Ona göre girin işe.

Para yürütme işini sakın yapma dostum, eğer ailen seni yakalarsa sana olan güvenleri azalır ve bir daha seni bir yerde çalıştırmak istemeyebilirler. Alın terinle paranı kazan.

Hocam galiba doğru söylüyorsunuz çünkü kendileri benim spora gitmem için 200 TL (galiba) ödüyorlar.

İşte o çıkmak bahane istiyor :). Ben de çıkmak istemiştim ama bahane lazımdı. Allah'tan yaz kursları vardı da onu bahane edip çıkmıştım. Akrabanızı siz bilirsiniz. Ona göre girin işe.

Ailem çok zorlamıyor beni iş kısmında zaten ben istedim onlarla çalışmayı.

Okul içinde başarılıyım çalışmak dışında yaz kursu ve Gym'e gidiyorum. İhtiyaçtan değil telefon veya direksiyon seti alacağım.

Geri
Yukarı