Yazın nerede çalışılır?

Lordiz

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i5-2500K
Zotac GT 1030 2 GB Ekran Kartı
8gb Ddr3 1600mhz
H61 DDR3 Soket 1155 mATX Anakart
Merhaba. Ben bu yazın çalışmak istiyorum. 11/10/2007 doğumluyum. İnternette MC donalds gibi yerlerde çalışılabildiği yazıyor. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba. Ben bu yazın çalışmak istiyorum. 11/10/2007 doğumluyum. İnternette MC donalds gibi yerlerde çalışılabildiği yazıyor. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.
MC Donalds gibi yerler kurumsal yerler, çok zorlanırsın. Daha çok cafe ve yerel lokantalara gidip eleman ihtiyaçları olup olmadığını sorabilirsin.

Senden 2 ay kucugum ve ben de is ariyorum. Boyun uzunsa otellerde garsonluk yapabilirsin. Benim boyum kisa oldugundan bilgisayar tamircisinde calisicam.

Dostum FastFood yerleri çok yorucu ve stresli olur. Küçük esnaftan başla, ilk önce esnaflığın raconunu öğren, çalışma pratiklik kafanda bir yer etsin daha sonra o tarz yerlere ilerleyen yaşlarında başlayabilirsin.

Paten gibi becerilerin varsa turistik yerlerde Cafe vb getir götür işlerini yapabilirsin tabii Antalya İzmir gibi yerlerde yaşıyorsan:) yoksa sanalda yeteneklerini kullan

Boyla garsonluğun alakası nedir tam olarak? saçma saçma şeyler söylemeyin.
Maalesef bazi insanlarda boyle bir yargi olusuyor. Ben de sana katiliyorum harbiden. Ama yillardir otellerde calisan bir akrabam soyluyor bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı