Yazlık için internet önerisi

Starlink_0

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba. Yazlık için en fazla 3 ay süreli sınırsız, hızı çok da yüksek olmasa da olur. Sosyal medya ve günlük kullanım için yetse yetecek bir hız yeterli olacak; bildiğiniz, denediğiniz sağlayıcılar var mı? İnternette biraz araştırma sonucu, aylık 400-600 lira gibi bir fiyat isteyen sağlayıcıları gördüm ama açıkçası boşu boşuna bu kadar para vermek de istemiyorum. Uygun fiyatlı ve yukarıdaki şartları karşılayacak sağlayıcı önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba. Yazlık için en fazla 3 ay süreli sınırsız, hızı çok da yüksek olmasa da olur. Sosyal medya ve günlük kullanım için yetse yetecek bir hız yeterli olacak; bildiğiniz, denediğiniz sağlayıcılar var mı? İnternette biraz araştırma sonucu, aylık 400-600 lira gibi bir fiyat isteyen sağlayıcıları gördüm ama açıkçası boşu boşuna bu kadar para vermek de istemiyorum. Uygun fiyatlı ve yukarıdaki şartları karşılayacak sağlayıcı önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, yazlıkda internet altyapısı var mı?

Yazlıkta hangi altyapı çekiyorsa onu kullanın. Tavsiyem Türk Telekom.

Kurulum ücretini de işin içine katıp hesabı yapın.

Kurulum ücretini de işin içine katıp hesabı yapın.
Altyapı 16 mbps'ye kadar desteklediği için bu paketi almak daha mantıklı olur. Milleni ile de görüşeceğim. Öneri için teşekkürler hocam.

Kurulum önceden yapıldığı için, kurulum ücreti olmayacak o açıdan rahatım.

Yazlıkta hangi altyapı çekiyorsa onu kullanın. Tavsiyem Türk Telekom.

Gereksiz aşırı pahalı, verdikleri hizmete değmiyor.

Daha ucuz sunmaları lazım gidip bayi ile konuşun size güzel teklif yaparlar. TurkNet'e de bakın.

Böyle bir şey yok hocam, sonuçda bu kurumsal bir firma samimi olduğu adama 200 yapıpda kaba adama 250TL'den satamazlar aynı paketi.

Altyapı 16 Mbps'ye kadar desteklediği için bu paketi almak daha mantıklı olur. Milleni ile de görüşeceğim. Öneri için teşekkürler hocam.

Kurulum önceden yapıldığı için, kurulum ücreti olmayacak o açıdan rahatım.

Altyapı 16Mbps'ye kadar destekliyorsa büyük ihtimalle ADSL'dir, TurkNet'e geçseniz bile ADSL de sorun yaşarsınız diye düşünüyorum, benim tavsiyem daha uygun internet firmalarına geçin örneğin Netspeed veya Millenicom.

Gereksiz aşırı pahalı, verdikleri hizmete değmiyor.

Böyle bir şey yok hocam, sonuçda bu kurumsal bir firma samimi olduğu adama 200 yapıpda kaba adama 250TL'den satamazlar aynı paketi.
İkisinde de haklısınız. Aradım ve sonuç olarak TT bu aylık kampanyalarında baya bir kazık fiyat sunuyor. Yani üç aya minimum 1200 lira diyorlar ki ben bütün yılı 300 daha ekleyerek tamamlayabiliyorum.
Altyapı 16Mbps'ye kadar destekliyorsa büyük ihtimalle ADSL'dir, TurkNet'e geçseniz bile ADSL de sorun yaşarsınız diye düşünüyorum, benim tavsiyem daha uygun internet firmalarına geçin örneğin Netspeed veya Millenicom.
Altyapı ADSL onu da doğru bildiniz 😂 Turknet zaten 250 lira diyor ve yüksek hız alamıyorum. Milleni ile konuştum, talep oluşturdum. Bir sıkıntı olmazsa Milleni kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı