Yazlıkta kullanılacak taahhütsüz ve kotasız İnternet

Boralas

Hectopat
Daha fazla  
İstanbul'da çok sıkıldım yazlığa gideceğim o yüzden. Fakat virüs sebebiyle orada da pek de evden çıkamayacağım için bilgisayarımı da götürüyorum. Dolayısıyla bir de İnternet alsam fena olmaz dedim. İlk kendi mobil verimi bilgisayara paylaşırım diye düşündüm fakat Vodafone bana sınırsız İnternet içeren bir paketlerinin olmadığını söyledi. Şimdi ben de taahhütsüz ve kotasız bir İnternet arıyorum. Gittiğim yerde ADSL altyapısı var sanırım en iyi dolayısıyla hızdan pek de bir beklentim yok önerilerinize açığım.

İstanbul'da çok sıkıldım yazlığa gideceğim o yüzden. Fakat virüs sebebiyle orada da pek de evden çıkamayacağım için bilgisayarımı da götürüyorum. Dolayısıyla bir de İnternet alsam fena olmaz dedim. İlk kendi mobil verimi bilgisayara paylaşırım diye düşündüm fakat Vodafone bana sınırsız İnternet içeren bir paketlerinin olmadığını söyledi. Şimdi ben de taahhütsüz ve kotasız bir İnternet arıyorum. Gittiğim yerde ADSL altyapısı var sanırım en iyi dolayısıyla hızdan pek de bir beklentim yok önerilerinize açığım.

TürkNet var tahütsüz bildiğim kadarıyla 75TL.
Turkcell Superbox.

Taahhüt yok mu onda?

Ayda 45₺'ye Evinize ve İşinize Gelen İnternet | Yalın Adsl, Vdsl, Fiber ve En uygun İnternet Paketleri - NETGALAKSİ 16Mbps taahhütsüz sınırsız paket 65TL.

Turknet bağlatabilirsin. Ancak Turknet bağlatırken belgeleri internetten çıktı alıp MNG kargo aracılığıyla kendin kargoluyorsun ücretsiz biçimde. Bir de modemin olması lazım tabii onlar sana modem vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı