Yazmış olmak için cevap yazanlar

İsteyen istediğini yazar. Buna siz karar veremezsiniz.

Rapor sistemi var. Eğer yanlış mesaj yazdığını düşünüyorsanız zaten rapor edersiniz ve ona göre yönetimdekiler karar verir.

Sizin gibi düşünenler yüzünden technopat da aktiflik azalıyor 🤠

İnsanlar istediklerini yazabilir.

İsteyen istediğini yazar. Buna siz karar veremezsiniz.

Rapor sistemi var. Eğer yanlış mesaj yazdığını düşünüyorsanız zaten rapor edersiniz ve ona göre yönetimdekiler karar verir.

Sizin gibi düşünenler yüzünden technopat da aktiflik azalıyor 🤠

İnsanlar istediklerini yazabilir.
Efendim öncelikle buna karar vermek gibi bir yetkim yok. Ben kendi görüşümü beyan ettim ve sizin fikirlerinizi sordum. Burayı hepimiz kendi faydamız için kullanıyoruz ve bilgiye daha temiz bir şekilde ulaşabilmek ve sorunu daha etkili bir biçimde çözebilmek hepimize faydalı olur.

Aktiflik söz konusuna gelecek olursak buna şu örneği vereyim Şeyma Subaşının kitap yazması gibi bir örnek fazlasıyla yeterlidir sanırım, bu konuda yorumu size bırakıyorum. Bizim gerçekten ihtiyacımız olan gerçekten ihtiyaç doğrultusunda açılmış düzgün konular ve gerçekten ihtiyaç doğrultusunda verilmiş düzgün cevaplardır. Bu ihtiyaçlar bazen yalnızca tek bir şahsın bazense birden fazla insanın ilgi alanına girebilir. Ancak siz burayı sosyal medya (Twitter, Instagram v.s.) mantığıyla kullanmak istiyorsanız, gün gelir şikayet edeceğiniz çok şey olur ki ülkemiz hakkında açılan birçok konu buna örnektir, ülke hakkındaki durumlar neden böyle diye soruyorsunuz, sebebi işinize geldiği gibi olsun her şey ve siz ya da biz bazı alışkanlıklarımızdan feragat etmedikçe, hiçbir şey yoluna girmez. Burada açtığım konu ise buna emsal bir örnektir.

Son olarak eğer Technopat'ın aktiflik gibi bir problemi olsaydı, diğer çöp forumlardan farkı olmazdı ki ben de burada olmazdım.

Bence aynı şeyin ya da benzer şeylerin çokluğu güvenilirliği artırır. Mesela örnek vermek gerekirse; bir monitör almak istiyorum diyelim. 20 mesajdan 15'i Samsung 4K modelini yazsa ben buna güvenip o modeli almayı tercih edebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı