YD Xiaomi 13 vs YD S23

H0melander

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yurt dışı Xiaomi 13 ya da yurt dışı S23 arasında kaldım. Normalde sıfır S23 alırdım ama biliyosunuz 5 bin lira zam geldi. YD Xiaomi 13 alıp direnç kayıt yaptıracağım ya da YD S23 alıp tam olarak nasıl işlemediğini bilmesem de server kayıt yapmayı düşünüyorum. Bu server kayıt işi nedir, S23'e yapılabilir mi, kötü yanları nelerdir? Bilmiyorum. Eğer server kayıt S23'e yapılmıyorsa Xiaomi 13'e yönleyeceğim. Tabii başka yurt dışı ya da yurt içi telefon öneriniz yoksa.

Merhaba, yurt dışı Xiaomi 13 ya da yurt dışı S23 arasında kaldım. Normalde sıfır S23 alırdım ama biliyosunuz 5 bin lira zam geldi. YD Xiaomi 13 alıp direnç kayıt yaptıracağım ya da YD S23 alıp tam olarak nasıl işlemediğini bilmesem de server kayıt yapmayı düşünüyorum. Bu server kayıt işi nedir, S23'e yapılabilir mi, kötü yanları nelerdir? Bilmiyorum. Eğer server kayıt S23'e yapılmıyorsa Xiaomi 13'e yönleyeceğim. Tabii başka yurt dışı ya da yurt içi telefon öneriniz yoksa.

Xiaomi 13 veya S23 öneririm.

Merhaba, yurt dışı Xiaomi 13 ya da yurt dışı S23 arasında kaldım. Normalde sıfır S23 alırdım ama biliyosunuz 5 bin lira zam geldi. Yd Xiaomi 13 alıp direnç kayıt yaptıracağım ya da yd S23 alıp tam olarak nasıl işlemediğini bilmesem de server kayıt yapmayı düşünüyorum. Bu server kayıt işi nedir, S23'e yapılabilir mi, kötü yanları nelerdir? Bilmiyorum. Eğer server kayıt S23'e yapılmıyorsa Xiaomi 13'e yönleyeceğim. Tabii başka yurt dışı ya da yurt içi telefon öneriniz yoksa.

İkisi de değil. Bütçe ne kadar?

Xiaomi 13 her ne kadar iyi olsa da oyun üzerine ağırlıklı bir cihaz. Oyun üzerine ağırlıklı bir cihaz alınacaksa ve yurt dışı olacaksa da aynı bütçelerde Redmagic 8 Pro almak çok daha mantıklı olacaktır.

Geri
Yukarı