YDS'nin üç sınavına da girilmeli mi?

Tekin Alakuş

Megapat
Makaleler
3
Yer
Gaziantep
2024 senesinde YDS'ye girmeye karar verdim. Araştırmamda adayın yabancı dil seviyesine göre sınavın YDS 1, YDS 2 ve YDS 3 şeklinde yapıldığını gördüm. İnternette aradım ama bulamadım: Bunların üçüne de girmeli miyim, yoksa yalnızca seviyeme uygun olana mı?

İngilizce öğretmenliği bölümünde hazırlık okuyorum. Hem ileride kullanmak için hem de kendimi denemek için girmek istiyorum?

Ben de YDT hazırlanıyorum, hazırladığım merged PDFmi atayım istersen son 10 senenin tüm ÜDS YDS falan hepsi tek kitap halinde sonra onu bastırdım fotokopi basan bir siteden.

İstersen gir sınavlara ama parası biraz tuzlu olacaktır kendiniz evde sınav ortamı yaratabilirsiniz.

Ben de YDT hazırlanıyorum, hazırladığım merged PDFmi atayım istersen son 10 senenin tüm ÜDS YDS falan hepsi tek kitap halinde sonra onu bastırdım fotokopi basan bir siteden.

İstersen gir sınavlara ama parası biraz tuzlu olacaktır kendiniz evde sınav ortamı yaratabilirsiniz.
Cevabınız için teşekkürler. Ben sadece üçüne de girmek gerekip gerekmediğini merak etmiştim.

Geri
Yukarı