YDT ve YDS sınavı için teknik kitabı önerisi

• Konuyu başlatan RK800
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 712

RK800

Picopat
YKS ile YDS'nin seviyesi çok farklı değil mi? Yökdil ile YDS için mi bakıyorsunuz?

Aslında iki sınava da girdim geçen sene sadece yanlış hatırlamıyorsam duruma uygun düşen ifade yok.
Bir de reading te soru sayısı daha fazla YDS'de.
Bir de neredeyse YDS'lerin hepsini çözdüğüm ve YDT'lerden daha zor kaynak aradığım için YDS istiyorum.

YKS ile YDS'nin seviyesi çok farklı değil mi? Yökdil ile YDS için mi bakıyorsunuz?

Hocam sizce hangisi veya öneriniz var mı YDS publishing in YDS'ya da YKS dilinkini alacaktım ama arada kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu seviye için bir bilgim yok açıkçası. birbirinden farklı sınavlar için sorunca acaba bir karışıklık mı oldu diye sormak istemiştim.

Hocam bu seviye için bir bilgim yok açıkçası. Birbirinden farklı sınavlar için sorunca acaba bir karışıklık mı oldu diye sormak istemiştim.

Canınız sağ olsun.
Bakalım millet "iPhone 15 alınır mı?"dan buraya gelecek mi? Bekliyorumm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende var da ben başka kurs aldığım için ondan çözmedim. Yine de açıp bir baktım konuya yazmak için. Soruları bol görünüyor. Fena da gelmedi gözüme. Merak ettiğiniz bir şey varsa bakıp sorabilirim.

Ben the Ultimate strategies for YDT alacağım diyorum o yüzden teknik kitap düşüncem ortadan kalktı.
Lakin hiç bol kazıklı deneme önerin var mı Modadil hariç?

Ben the Ultimate strategies for YDT alacağım diyorum o yüzden teknik kitap düşüncem ortadan kalktı.
Lakin hiç bol kazıklı deneme önerin var mı Modadil hariç?
Deneme kitaplarını çözdüm fakat bir türlü beğenemedim. Bazı denemelerde 10 yanlışım çıkıyordu ama gidip YDS sorularını çözüyorum 5 yanlışım çıkıyor. Denemelerin zorlamak için abarttıklarını düşünüyorum. Onun yerine 2019 ve sonrası çıkmış tüm YÖKDİL Sosyal-Fen-Sağlık, YDS ve YDT sınavlarını çözseniz size daha çok şey katacaktır. Tecrübem bu yönde.

Yeni konular

Geri
Yukarı