Yedek SSD Önerisi

Ertugrrul

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar sistemimde Adata SU650 model SSD var. Maalesef sistemi sipariş ettikten çok sonra gördüm kronik sorunlu olduğunu. Bende sadece Windows kurulu SSD'ye oyunları programları vs. HDD'ye kuruyorum. Şimdi Hepsiburada'da hazır indirimler var birkaç tane ben de alayım diyorum elimde bulunsun yedek olarak aşağıdakilerden hangisini önerirsiniz? Ve bu modeller masaüstü bilgisayarımda çalışır değil mi? ( Bu arada sadece Windows'u kuracağım için 120 GB modellerine bakıyorum. )

Sandisk fiyat performans olarak herkesin memnun kaldığı bir marka. Bende SSD alacağım ama çok işe yarar mı kararsızım. HDD ile sistem gayet hızlı çalışıyor. SSD'ye bu kadar para vermeye gerek görmüyorum, sürekli veri kopyalayanlar için iş görür.

Sandisk fiyat performans olarak herkesin memnun kaldığı bir marka. Bende SSD alacağım ama çok işe yarar mı kararsızım. HDD ile sistem gayet hızlı çalışıyor. SSD'ye bu kadar para vermeye gerek görmüyorum, sürekli veri kopyalayanlar için iş görür.
Bende sandisk düşünüyorum.

Ayrıca madem 120GB alacaksınız, bana göre farketmez. Yerinizde olsam TRIM veya S.M.A.R.T desteği olan herhangi birini alırdım. Düşük kapasiteli bir disk için düşünmeye vakit harcamam.

Ayrıca madem 120GB alacaksınız, bana göre farketmez. Yerinizde olsam TRIM veya S.M.A.R.T desteği olan herhangi birini alırdım. Düşük kapasiteli bir disk için düşünmeye vakit harcamam.
Yani siz harcamayın o zaman. Sonuçta bir kere alacağım ve iyi indirimler var şuan bana göre.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı