Yediğim cezadaki suçum Sosyal kurallarinda yok!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gözünüzden uydurmaya devam edin böyle, aferin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Begenilecek şeylerin biriktirilip öyle begenildigini varsayalim? Cezanın haklı ya da haksızlığı hakkında yorum yapmıyorum ama forumun yönetimi ile ilgili kural ve yaptırımları ile ilgili rahatsizlik hissettiren şeyler olduğu bir gerçek.
Forumun bizler sayesinde geliştiği büyüdüğü gerçeği sabitken, bizlerin buraya ayirabildigi zamanı nasıl yarattigi, ne şartlarda paylaşım yapıldığı dusunulmeksizin verilen cezalar beni çok rahatsız ediyor mesela. Ne aldığım ceza ne ceza puanı ne de başka birşey umurunda olmuyor, zaten hiçbirininde bir önemi yok fakat önemli bir anda karşı tarafa yazamıyor olmak, hemde yine yoktan var edilmiş bir zaman diliminde bunu yapamamak kizilmayacak gibi değil.

İyi olmuş. Beğeni sistemini amacı dışına çıkarmışsınız.
Kuralda yazmiyor, adamın cani sikiliyor ceza atiyor. Nereden bileceğim ben yanlış olduğunu?

"Millete para dağıttım devlet onlar fakir kalacak, zengin olamazlar dedi ve beni hapise attılar."
MasterBaston
Kural boşluğunda hakim takdir yetkisini kullanmış. :)
Kural boşluğu olan siteden hayır gelmez zaten. Bunlar da hakim değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne aldığım ceza ne ceza puanı ne de başka birşey umurunda olmuyor, zaten hiçbirininde bir önemi yok fakat önemli bir anda karşı tarafa yazamıyor olmak, hem de yine yoktan var edilmiş bir zaman diliminde bunu yapamamak kizilmayacak gibi değil.
Kesinlikle katılıyorum. Bize cevap veriyorlar biz anca izliyoruz. Konuyu sıcağı sıcağına tartışmak varken belki ertesi gün yazmak durumunda kalıyoruz. Konunun tüm ciddiyeti gidiyor.

Kesinlikle katılıyorum. Bize cevap veriyorlar biz anca izliyoruz. Konuyu sıcağı sıcağına tartışmak varken belki ertesi gün yazmak durumunda kalıyoruz. Konunun tüm ciddiyeti gidiyor.
"Burası böyle, beğenmiyorsan gidebilirsin."
Technopat'in üyelerine yaklaşımı bu şekilde işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı