Yediğim taze ekmeğin tadında gariplik

E zaten burada kimse %100 ciddiyetle iş yapmıyor. Açtığınız konuların anlamsız ve boş olduğundan bahsediyoruz. Açtığınız konuların %90'ı böyle, yok 82.000 TL PC toplama, yok ekmekten metal tadı, yok psikolojim bozuk, yok alfa değilim. Gelen yorumlara bakıyorum herkes boş konu boş konu. E haklılar, madem metal tadı alıyorsunuz gidin şikayet edilmesi gereken yere edin. Buraya gelip arkadaşlar metal tadı aldım demeyle bir şey mi çözülüyor, ne yapmamızı bekliyorsun yani? Burayı günlük amacıyla mı kullanıyorsun anlamış değilim.

Merhaba. Fırından yeni çıkmış taze yediğim ekmekten midemi bulandıran bir tat geldi ağzıma. Böyle sanki metalik bir tat gibi ama sanırım tahminime göre fırıncı ellerini iyi yıkamamış. Sizde böyle durumlara bazen rastlıyor musunuz? :( Neden metal tadı alıyorum ekmekten? Yiyemedim. Ekmeği ısırdığım an, tükürmek zorunda kaldım. :( Sağlık bakanlığı el atsa iyi olur.
Dolar 5.5 ekmek 1.5 lira bunun 50 kuruşu dükkanlar için kâr. 1.5 liraya ekmek alırsan bu olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı