Ekmeğin içinde izmarit cıktı

Buraksncr97

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, yanımızdaki kaliteli sandığımız fırının tam buğday ekmeğinden izmarit çıktı, şikayet etmeli miyim?

Dosya Ekleri

• 20230320_195043.jpg
    20230320_195043.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 236
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yanımızdaki kaliteli sandığımız fırının tam buğday ekmeğinden izmarit çıktı, şikayet etmeli miyim?

Yok hocam etmeyin sigara parçasıdır bir şey olmaz yiyin gitsin. Tabii ki şikayet edeceksiniz ne yapacaksınız başka?

İliklerine kadar alın la çıldırdınız mı :D? Ben olsam onların binlerini almıştım şimdiye. Böyle rezalet olamaz. Adamları bataklığa sürüklerdim. Yakardım ortalığı bana böyle bir şey olsa. Tabii ki şikayet edin. Sonuna kadar hakkınızı arayın. Kesinlikle ama kesinlikle kabul edemez. Kim bilir hangi eleman ekmeklerin başında sigara içti.

CİMER üzerinden Tarım ve Orman Bakanlığı'na +WhatsApp hattına şikayette bulundum. Başka ne yapmamı önerirsiniz ekmeği fırına goturmeliyi miyim?
Götürün, bir güzel özellikle müşterilerin ortasında rezil edin. Tabii hakaret etmeyin, benim dememle gaza gelip yakmayın ortalığı. Suçlu duruma düşmeyin :D Sadece bir güzel rezil edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı