Yediğiniz en saçma ban

İkinci el bölümünde anakart arayan biri olarak malum kişinin ilanına girdim Sıfır ama fatura yok, Sıfır ama garanti bilinmiyor anlamına gelen açıklama yazmış arkadaş. Üstelik fiyatı da 450 TL yazmış Önce havale/EFT olarak para yollanacak sonra ürünü kargolayacağım yazmış bir de İlanı düzenlemeniz lazım, ben bir alıcı gözüyle size hiç güvenemedim yazdım. Ben bunları söyleyince de beni raporlamış herhalde 1 ay uzaklaştırıldık ikinci el bölümünden İsim vermeye gerek duymuyorum zaten biliyorsunuzdur onu
Arkadaşım hesap açamıyor şu an:
Eki Görüntüle 990133

Bana da oldu aynısı, ablamı da üye yapmıştım foruma fakat o hesabını benim bilgisayardan girince benim hesap çoklu üyelik cezası yedi O güne kadar moderatör olmak istiyordum halbuki

Öneride bulundum diye 1 ay ban yedim . Arkadaşa burada satın alınacağını sanmam, İngiliz forumlarına koy demiştim. Halbuki aklımda logo satma planları vardı ...

Her yediğim ban çok saçma. Klavyede otomatik düzenleme var. De de ekini doğru yazsam yanlışa çeviriyor. Sinir oluyorum.

Öneride bulundum diye 1 ay ban yedim . Arkadaşa burada satın alınacağını sanmam, İngiliz forumlarına koy demiştim. Halbuki aklımda logo satma planları vardı ...

Eki Görüntüle 990307
Pek fazla insan uğramıyor gibi ama buradan şansınızı deneyebilirsiniz.

Bu arada aldığım bu uyarının hâlâ saçma olduğunu düşünüyorum, raporuma hâlâ dönüş yapılmamış.

Kime göre, neye göre yerinde bir uyari. Haydi kavga edelim

Gerek moderatörlüğümde, gerekse ondan önce size yanlış ya da gereksiz uyarı verildiğini gördüm. Yeri geldi destekledim.

Ancak burada durum farklı. Üç farklı kelimede üç farklı hata var.

Uyarı verilmeden düzeltilebilir miydi, belki. Ven olsam ya da şu anki yönetim olsa öyle yapardı. Ama uyarı verilmiş olması da kurallara zıt değil.

@SideWinder yok tamam orasina eyvallah. Lakin mesela bir yetkilinin kararlarini elestirmek icin konu aciyorsam, ve elestirdigim yetkili bu konudaki yazim hatasi bulamayip bana sacma cezalar veriyor. Burada itirazimi yaparim ben, kusura bakmayacak yönetim

Koskoca cümlenin icinde, kücük bir bölümü büyük harfle yazdigim icin.

Daha örnekler cogaltilabilir. Hatta su yazdigim ileti bile gereksiz görülüp ceza alabilir. Yaniliyor muyum?

Sevgiler.

Alıntı mesajlardan yediğim cezaları saymaz isek. 1 aylık tatil isteğim.

2 sene önce LoL de West'te oynarken adamlara dog diyordum. Yeni Fransızca öğrenmeye başladığımda küfür ediyorum va te faire foutre, laisse tomber falan ban atmayın adminler. O yüzden perma yemiştim halen sinirliyim. Ama artık küfür etmiyorum normal bir şekilde konuşuyorum. Dil öğreneceklere tavsiyem o ülkeden kız bulmaya çalışın en etkili yöntem bence ister istemez öğreniyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…