Yediğiniz en saçma ban

Moderatör olduğun için sana soruyorum.

Simdi benim boyle yazmam ban sebebi degil mi? Turkce harf zorunlulugu yok dediler de, ban yeme ihtimalim var mi boyle?
Turkce harf kullanimi zorunlu degildir.

Hatta yazım yanlışı da ban sebebi değil. Mesela; "Selam" yerine "Selan" yazdığınızda da ban yemezsiniz.
Asıl ban sebebi imla hatasıdır.

Birisi " ** Coin'i çıkarttım" diye bir konu açmıştı. Herkeste o coin adıyla küfürlü espri yapmıştı. Bende yapayım dedim ve daha 2 ay sonra yeni gelebildim :D

Ban yediğim konuyu buldum :D

@SideWinder yok tamam orasina eyvallah. Lakin mesela bir yetkilinin kararlarini elestirmek için konu aciyorsam, ve elestirdigim yetkili bu konudaki yazim hatasi bulamayip bana sacma cezalar veriyor. Burada itirazimi yaparim ben, kusura bakmayacak yönetim :)

Eki Görüntüle 990780

Eki Görüntüle 990782
Koskoca cümlenin icinde, kücük bir bölümü büyük harfle yazdigim için.

Eki Görüntüle 990785

Daha örnekler cogaltilabilir. Hatta su yazdigim ileti bile gereksiz görülüp ceza alabilir. Yaniliyor muyum? :)

Sevgiler.

O cezanın hatalı olmadığı hakkında mutabık olduk sanırım. :)

Açıkçası 2017 garip bir seneydi zaten, birçok olay oldu. 2017 ve 2018'de verilen cezalara bir şey demem çünkü o dönemden gerçekten fazla gereksiz ceza çıktı, çıkıyor. Zaten 2018 ortasından, 2019 sonlarında moderatör olana kadar adam akıllı da aktif değildim burada. :)

Örnekler çoğaltılabilir ancak asıl olan son 1 / 3 / 6 ayda durum nasıl? :) Zira farklı bir kadro var artık.

ETS 2 MP'de sollamamı yaparken yavaşlamayıp yol vermeyip beni sıkıştıran birini aldığım kanıt klibi yüzünden kendim ban yedim. Neymiş efendim fütursuzca sürüyormuşum🤣
Bana giderken banlandım yani😅

O cezanın hatalı olmadığı hakkında mutabık olduk sanırım. :)
O ilk attigim ekran görüntüsü örnekti zaten. Detaylarda degil genelde takili kalalim :)
Yoksa -de ekini ayri yazmadigim icin de onlarca ceza aldim, ama hic itirazim olmadi.
Açıkçası 2017 garip bir seneydi zaten, birçok olay oldu. 2017 ve 2018'de verilen cezalara bir şey demem çünkü o dönemden gerçekten fazla gereksiz ceza çıktı, çıkıyor. Zaten 2018 ortasından, 2019 sonlarında moderatör olana kadar adam akıllı da aktif değildim burada. :)
2017-2018 yilindaki yetkililer buradan cok degerli insanlari biktirdi bence. Isin aci tarafi yönetim buna resmen göz yumdu.
Örnekler çoğaltılabilir ancak asıl olan son 1 / 3 / 6 ayda durum nasıl? :) Zira farklı bir kadro var artık.
Simdiki kadroyla ne iyi ne de kötü bir deneyimim oldu acikcasi. Zaten eskisi kadar aktif degilim görüldügü gibi. Özellikle yas ortalamasinin daha da düsmesiyle konu disi bölümündeki basliklara bakinca hic yazasim gelmiyor. Biliyorsun ben sohbet adamiyim, konu disinda aktifim hep.

Simdiki kadroyla ne iyi ne de kötü bir deneyimim oldu acikcasi. Zaten eskisi kadar aktif degilim görüldügü gibi. Özellikle yas ortalamasinin daha da düsmesiyle konu disi bölümündeki basliklara bakinca hic yazasim gelmiyor. Biliyorsun ben sohbet adamiyim, konu disinda aktifim hep.

Bu durum benim için de öyle. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı