Yedigün Blue kanser yapar mı?

Kardeşim neredeyse aldığın içtiğin yediğin tüm paketlenmiş gıdalarda kanser riski var. Onların içine gıda boyası katılıyor korkmana gerektirecek bir şey yok. Fakat her gün fast-food yiyip paketlenmiş gıdalardan *aşırı fazla* tüketirsen ilerde kanser olma riskini önemli ölçüde arttırmış olursun. Bunun için bu ürünleri çabuk bırak.

Bide kana karışma veya organ boyama ihtimali var mı daha önce denediniz mi ?
Hocam yediğimiz gıdaların hepsi kana karışır zaten, sadece kana karışma süreleri farklı olabilir. Daha öncesinde Yedigün Blue bende içmiştim ve dediğiniz karın ağrısı gibi semptomlar yaşamamıştım. Bu belki de sizin içtiğiniz içeceğe olan hassasiyetiniz yada psikolojik bir etkenden olabilir. Organ boyamadan kastınız nedir bilmiyorum ama çok gerçek dışı bir şey gibi geldi bana.

Hocam yediğimiz gıdaların hepsi kana karışır zaten, sadece kana karışma süreleri farklı olabilir. Daha öncesinde Yedigün Blue bende içmiştim ve dediğiniz karın ağrısı gibi semptomlar yaşamamıştım. Bu belki de sizin içtiğiniz içeceğe olan hassasiyetiniz yada psikolojik bir etkenden olabilir. Organ boyamadan kastınız nedir bilmiyorum ama çok gerçek dışı bir şey gibi geldi bana.
Haklısınız evet.

Hocam onlar gıda boyası troll konu heralde. Organınızı filan boyamaz ne kadar saçma. İnce bağırsaklarda boyası filan her şeyi gider zaten onlar insan sağlığına uyumlu şeyler nasıl organ boyasin ki?

Haklısınız evet.

Hocam onlar gıda boyası troll konu heralde. Organınızı filan boyamaz ne kadar saçma. İnce bağırsaklarda boyası filan her şeyi gider zaten onlar insan sağlığına uyumlu şeyler nasıl organ boyasin ki?
Kanıma mavi boya olur mu ? Gerçekten dalga geçmiyorum troll yapmıyorum yani daha çok gencim o yüzden çok fazla stres oluyorum ve stres oldukça karın ağrım ve ateşim çıktı şuan.

Kanıma mavi boya olur mu ? Gerçekten dalga geçmiyorum troll yapmıyorum yani daha çok gencim o yüzden çok fazla stres oluyorum ve stres oldukça karın ağrım ve ateşim çıktı şuan.
Arkadaşım mavi boya olsa yedigün kapanır. Merak etme onlar gıdaboyası senin yediğin her şeyde olan bir boya. Direkt içsen bile mavi olmaz sen köfte yiyince senin kanın siyah oluyor mu? Havuç yiyince turuncu oluyor mu? Asla olmaz onları mide asiti eritiyor gidiyor onlar vitamin oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı