Yekta Saraç: Yüz yüze eğitim yok

NobodyAnymore

Hectopat
Makaleler
1
YÖK başkanı bu sene artık yüz yüze eğitim olmayacağını, sene sonuna kadar Online eğitim üzerinden gideceğini duyurdu. 1, 2 ay daha tatil edilir diye düşünürken komple seneyi bitirdi. İyice ev kuşu olacağız anlaşılan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okullar riskli bolge. Mantikli olan da buydu.

Kapatilan isyerleri dolayisiyla issiz kalan insanlara devlet nasil bir destek saglayacak, onu merak ediyorum. 10 IQ, 1.5 metre esprileri yapacaklarina bunlari konussunlar. Evde kal demek kolay, ne yiyecek bu adam?

Kapatilan isyerleri dolayisiyla issiz kalan insanlara devlet nasil bir destek saglayacak, onu merak ediyorum. 10 IQ, 1.5 metre esprileri yapacaklarina bunlari konussunlar. Evde kal demek kolay, ne yiyecek bu adam?
Duvar kemireceğim evde zaten. Az sonra çıkıp dolaşacağım evde falan kalamam bu durumda.

Ben inşaat işçisiyim evden çalışıyorum:
1585219752275.png

O bütçe yok. Tutabildikleri kadar tutuyorlar bu şekilde. Çok riskli. Umarım bir şekilde yayılma durur. Yoksa işimiz yaş. Sokağa çıkma yasağı getirmek yemiyor kolay kolay.

İşin kötü yanı inşallah 1 sene boyunca vize ve final konuları toptan işlenip sınavları yazın toptan yapmazlar. İşte o zaman ayvayı yediğimiz zamandır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı