Gıda Yemeksepeti 100 TL'ye 40 TL indirim

• Konuyu başlatan Ar0x
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 3B
"Kupon uygulanamıyor. Kuponu kullanmış veya bilgilerinizi başka hesapta da kullanıyor olabilirsiniz." hatası alıyorum tek hesabım bulunuyor.

100 TL ve üzeri ile 100 TL üzeri farklı cümleler ya. O yüzden dedim yani ilk cümlede 100 TL dahil ikinci cümlede 100 TL dahil değil.
Hocam zaten tam 100 TL'lik alacak değilsiniz. 100,01 TL olsa bile kullanılabiliyor bu kadar kafanızı yormayın.

" Kupon uygulanamıyor. Kuponu kullanmış veya bilgilerinizi başka hesapta da kullanıyor olabilirsiniz. " Hatası veriyor. Yemeksepeti'nin neredeyse tüm kuponlarında bu hatayı alıyorum. O yüzden artık kupon gördüğümde denemek bile istemiyorum. 5 Hesapta deniyorum hepsinde aynı. Göstermelik gibi geliyor bana artık bu kuponlar.
- Çoğu insanda kullanılmıyor şu an.

Bende aynı hatayı alıyorum çözümü bilen var mı?

" Kupon uygulanamıyor. Kuponu kullanmış veya bilgilerinizi başka hesapta da kullanıyor olabilirsiniz. " Hatası veriyor. Yemeksepeti'nin neredeyse tüm kuponlarında bu hatayı alıyorum. O yüzden artık kupon gördüğümde denemek bile istemiyorum. 5 Hesapta deniyorum hepsinde aynı. Göstermelik gibi geliyor bana artık bu kuponlar.
Bende de böyle oluyor tüm kuponlarda. Eski, puanların gözüktüğü yemeksepeti mükemmeldi. Getir öne geçince saçma sapan hamleler yaptılar, getir daha da öne geçti. Getirde de artık eskisi gibi indirim gelmiyor ama yapacak bir şey yok 🙃

"Kupon uygulanamıyor. Kuponu kullanmış veya bilgilerinizi başka hesapta da kullanıyor olabilirsiniz." hatası alıyorum tek hesabım bulunuyor.
- Çoğu insanda kullanılmıyor şu an.
20 dakika aralıklarla deneyebilirsiniz. Yoğunluktan olabilir. Bende de aynı sorun var.

Yemeksepeti'nden maç heyecanına 40 TL indirim.
18.00-21.00 saatleri arasında Yemeksepeti'nden vereceğiniz 100TL ve üzeri siparişinizde "derbi40" kupon kodunu kullanarak 40 TL indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1627024
Yemeksepeti'nde bilgilerin ifşa edilmesinden sonra güvenemiyorum. Sizce güvenliği arttırmışlar mıdır ?

Ben kullandım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı