TikTok40 40 TL indirim Yemeksepeti

LEZİZ30 oldu bende. Bu olmadı. Bende oldu derken benim cihazlarda asla olmuyor zaten Yemeksepeti ile kan davamız var da benim haberim yok sanırım. Ablamın telefonunda oldu. Aile bireylerinizin cihazlarından deneyin kodları.
LEZİZ30 Yemeksepetinin kodu, diğer arkadaşların dediği gibi TikTok'taki koddan hayır gelmez denedim olmadı da.

LEZİZ30 oldu bende. Bu olmadı. Bende oldu derken benim cihazlarda asla olmuyor zaten Yemeksepeti ile kan davamız var da benim haberim yok sanırım. Ablamın telefonunda oldu. Aile bireylerinizin cihazlarından deneyin kodları.
LEZİZ30' da oluyor TİKTOK40'ta oldu bende.

1658601550529.png
Kullanım süresi sona ermiş.

Leziz30 oldu bende. Bu olmadı. Bende oldu derken benim cihazlarda asla olmuyor zaten Yemeksepeti ile kan davamız var da benim haberim yok sanırım. Ablamın telefonunda oldu. Aile bireylerinizin cihazlarından deneyin kodları.

Dostum bu bir şey mi? Evdeki tüm aile üyelerinin Trendyol hesapları banlı. Annem hack açmış üst üste indirim falan kullanmış. Kimse Trendyol kullanamıyor evde. Biz de anneannemin telefonu ile hesap açtık oradan indirim, kupon kovaliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bu bir şey mi? Evdeki tüm aile üyelerinin Trendyol hesapları banlı. Annem hack açmış üst üste indirim falan kullanmış. Kimse Trendyol kullanamıyor evde. Biz de anneannemin telefonu ile hesap açtık oradan indirim, kupon kovaliyoruz.
Bizde de aynı sayılır ama değil :D Trendyol ilk sipariş için 5 hesaptan sipariş vermeyi denedik 5 i de iptal oldu aynı adres aynı kart olmayacakmış, ilk sipariş sonrası siparişleri alabildim ama indirimsiz🤬

Geri
Yukarı