Çözüldü Yemeksepeti geciken siparişte kurye geri gönderilirse ücret ödenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Merhaba, Yemeksepeti'nden bir sipariş geçtim ve yaklaşık 2 saat oldu ve hala gelmedi. İptal ettirmek istedim fakat olumlu ve net bir cevap alamadım. Kapıya gelen kuryeyi geri göndersek ücret ödemek zorunda kalır mıyız?

Çözüm
Merhaba, Yemeksepeti'nden bir sipariş geçtim ve yaklaşık 2 saat oldu ve hala gelmedi. İptal ettirmek istedim fakat olumlu ve net bir cevap alamadım. Kapıya gelen kuryeyi geri göndersek ücret ödemek zorunda kalır mıyız?

Online kredi kartı yapmadıysanız hayır, bir sebepten ötürü teslim almazsanız sipariş iptal oldu diye gözükür sistemde.

Online kredi kartı yapmadıysanız hayır, bir sebepten ötürü teslim almazsanız sipariş iptal oldu diye gözükür sistemde.

Çözüm
Anladım, kurye beni aradı ve iptal ettirmek istiyorum çok geciktiniz istemiyorum dediğim gibi suratıma kapattı zaten :D İyi ki kapıda ödeme seçmişim.

Elinize sağlık hocam. :) Sistemde değerlendirin kısmı gözüküyorsa hız'a 0 verip gönderin üstüne. Akıllansınlar biraz. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı