Yemeksepeti gönderim alanında olduğum halde sipariş vermeme izin vermiyor

• Konuyu başlatan 64502
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 10B

64502

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba arkadaşlar, Yemeksepeti'nden semtimi seçip restoran listelediğimde Burger King (Fatih Cad.) şubesi listeye gelmiyor. Eskiden geliyordu, bu yüzden ben de restoranın sayfasına girip bilgiler kısmından gönderim yaptığı alanların yazılı olduğu listeyi buldum. Daha sonra listeye baktığımda semtimin ve caddemin listede bulunduğunu gördüm ve bunun üzerine bunu Yemeksepeti canlı desteğe ilettim. Kendileri bana farklı bir sorununuz varsa yardımcı olayım tarzı boş bir cevap verdi. Restoran gönderim yapıyor fakat Yemeksepeti sisteminde bu şu an böyle değil. Bunu nasıl düzelttirebilirim?
Bahsettiğim liste: http://images.yemeksepeti.com/CategoryImages/zincir_bilgi/sokak/bk/keciorenfatih11.htm
WhatsApp Image 2020-03-05 at 13.28.19.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Yemeksepeti ile alakalı bir durum değil, bölge seçimlerini firmalar yapıyor. Bunu mail yoluyla Burger King'e söylemeniz gerekiyor.

Merhaba arkadaşlar, YemekSepeti'nden semtimi seçip restoran listelediğim de Burger King(fatih cad.) şubesi listeye gelmiyor, eskiden geliyordu bu yüzden ben de restoranın sayfasına girip bilgiler kısmından gönderim yaptığı alanların yazılı olduğu listeyi buldum. Daha sonra listeye baktığımda semtimin ve caddemin listede bulunduğunu gördüm ve bunun üzerine bunu YemekSepeti canlı desteğe ilettim kendileri bana farklı bi sorununuz varsa yardımcı olayım tarzı boş bir cevap verdi. Restoran gönderim yapıyor fakat YemekSepeti sisteminde bu şu an böyle değil. Bunu nasıl düzelttirebilirim ?
Bahsettiğim liste: http://images.yemeksepeti.com/CategoryImages/zincir_bilgi/sokak/bk/keciorenfatih11.htmEki Görüntüle 509632
Aynı olay benim başıma da geldi. Firmayı aradım hatta sepet tutarını da düşürttüm. Adamlar anlayışlı çıktı 2-3 saat içinde düzeldi.

Bu Yemeksepeti ile alakalı bir durum değil, bölge seçimlerini firmalar yapıyor. Bunu mail yoluyla Burger King'e söylemeniz gerekiyor.
Tamamdır attım mail.

Tekrar yeni bir adres ekleyin. Benzer bir sorundu sanırım benim yaşadığım da, yeni adres ekleyince çözülmüştü.
Maalesef bir şey değişmedi.

Operatörün gıcıklığına bak. Önündeki konuya cevap vermeden farklı bir konuya geçmeye çalışıyor.
Kesinlikle, restorant ile ilgiliyse bile benim yerime bu olayı ulaştırabilirdi.

Aynı olay benim başıma da geldi. Firmayı aradım hatta sepet tutarını da düşürttüm. Adamlar anlayışlı çıktı 2-3 saat içinde düzeldi.
Deneyeceğim teşekkürler.

Güncelleme:
Şikayetvar üzerinden yaptığım şikayet ile durum düzeltilmiş arkadaşlar.

Ekran Resmi 2020-03-06 12.35.00.png

Ekran Resmi 2020-03-06 12.35.07.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı