Yeni İnternet Sağlayıcı Önerileri

yahyalıyahya

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yıllardır TTNET kullanıyorum bu ay taahhütnamenin süresi doldu 8 mbs 50 gb akklı interneti kullanıyorum. 60-80 tl arası 16 mbs internet paketi arıyorum 75 gb veya daha fazla AKN'si olan. Şimdi Super Online'dan aradılar 69 TL'ye 16 MBPS 75 GB AKN'li internet yanında modem vs. veriyorlarmış. Sizce geçsem mi yoksa genel tüm sağlayıcılara bakıp birini mi seçsem? Playstore'den nadirde olsa oyun alıyorum faturayla bir açıdan iyi oluyor. Birde Uydunet, Süperonline vs kullanan pek çok kişide saçma sapan sorunları kopmaları gördüm. Superonline 75 GB AKN 16 mbs internete 69 TL yanında modem dedi. Ben hali hazırda olan 76 TL TTNET'in aynı özellikler barındıranına mı geçsem? Bu arada bulunduğum bölgede fiber yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uydunet'e bir göz atın. Bunun dışında ben Superonline kullanıcısıyım. Şuana kadar bir sıkıntı görmedim.

Aynı paketten bende de var. Geçmenizi önermem. 75 gb akn diyorlar bakıyorum istatistiklere 50 gb oldu mu hop 3 mbps hız veriyorlar. Normalde 1 mbps indirme hızı var. Hızı aştığınızda ise 300 kbps indirme hızı veriyorlar. Superonline paketine geçebilirsiniz. Çok iyi diyorlar. Eğer sorunuz varsa seve seve cevaplarım [emoji4]

Bende yeni bir intenret arayışına girdim benim modemim var o yüzden ttnet in üniversite ögrencilerine 24 ay tahhattüt olunca daha uygun olan 16 mbts yanlış hatırlamıyorsam 50 gb akk bi paketi var modem almayıp sadece vergilerle ne kadar oluyor bilmiyorum ama 59 tl yi gececegini sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı