Yeni Acer E5-774G-53XE Alınır mı?

Peki memnun mu ekran deneyiminden? Ayrica kullanıcı yorumu olarak ne söyleyebilirsiniz bu model hakkında

Cihaz bende 1 - 2 gün kaldı, Windows kurup arkadaşıma yolladım, ekran eski serilerdeki gibi çamur felan değil kaldı ki renklerle vb diğer özellikleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz ayrıca alttaki hava alması için olan boşlukta eski modellere nazaran daha geniş durumda, genel anlamda ben beğendim seri çalışıyor, rahatlıkla tavsiye edebilirim :)

Bu gün asusun bahsedilen kasasını inceledim ekran çok iyi değil gerçekten bariz hissediliyor bir de klavyesi böyle bombeli duruyor sanki basınca çöküyor. m2 ve usb 3.1 bunlar eksleri. Harici bir ekran ve klavye ile bunlar aşılır ama şu iki slotun olması lazımdı bunlar olsa ekranı ve klavyeyi salla deyip alınır şahsi görüşüm.

laptopu 1 haftadır kullanıyorum gerçekten beklentilerimin üzerinde bir cihaz.
artılarını eksilerileri tek tek yazayım almak isteyen arkadaşlara faydam olsun
Artıları:
-cihazın klavye civarı metal oalrak üretilmiş plastik sanıyordum daha sağlam duruyor metal olunca
-17.3 inç 1920x1080 Full HD dev ekranı ips kalitesinde çok canlı normal laptoplardaki gibi pikseller belli bile değil hp ve lenovoda bunu çok görmüştüm bunda yok
-şarjı 14 saat gitti pil tasarrufu açık şekilde tam 14 saat internete girdim
-i7 performansında 7.nesil i5 kullanmışlar aşırı hızlı tabi ssd ninde etkisi var
-yüksek sesli doubly hoparlörler mevcut
-ddr4 ram anında işlem yapılıyor tam bir fiyat/performans laptop
-5 usb var (2 USB3.0 / 2 USB2.0 /1 USB TYPE C)
-mSata ile 128 SSD eklenmiş ayrıyetten 1 TB HDD eklenmiş bence çok iyi.
EKSİLERİ;
-klavyesi biraz boyutuna göre küçük kalmış gibi daha büyük tuşlar eklenebilirdi
-Power tuşu klavye üzerinde bunu kasa üzerinde ekleseler daha iyi olurmuş ama oyun oynarken yanlışlıkla basınca kapanma olayı falan yok en az 5 sn basılı tutmanız gerekiyor ve 5sn basılı tutunca acer güç menüsü geliyor oradan kapat yeniden başlat bekleme vs geliyor
-laptop biraz kalın gibi duruyor ve ağır ama özelliklerini göz önüne alınca hak verebiliyoruz
-çerçevesi kalın olmuş samsung ve sonyler gibi biraz daha ince çerçeve olabilirdi.
-klavyedeki çok kullanılan tuşlar ses açma ses kısma ışık vs hep FN tuşu ile birlikte çalışıyor dell deki gibi değil
YANİ KISACA KLAVYEDE BAŞARISIZ DİYEBİLİRİM KENDİ ŞAHSİ DÜŞÜNCEM
AMA GENEL ANLAMDA DOLAR 3.11 OLMUŞ KASIM 2016 İÇİN 2600 TL FİYATI ÇOK DA UYGUN BİR LAPTOP

arkadaşlar üründe 6gb ddr4 bellek yazıyor ama satışı olan bellekler 8gb ve katları 6 nasıl oluyor onu anlayamadım bilgisi olan varmı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı