Yeni aldığım bilgisayarda oyun oynamak içimden gelmiyor

ahmedemirel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Umarım doğru yere açmışımdır. 29 yaşına gireceğim. Uzun zamandır hayal ettiğim sistemi aldım. Birkaç hafta oldu ama nasıl anlatayım hiç oyun oynamak falan gelmiyor içimden. Steam'den oyun alıyorum örneğin indirmek ile falan kim uğraşacak diyorum kapatıyorum. Biraz YouTube müzik vs dinleyip kapatıyorum bilgisayarı. Bir hevesle aldık işte sistemi ama istek yok hiç. Ne yapmam gerekiyor bu moddan kurtulmak için acaba arkadaşlar? Eskiden olsa deliler gibi oynardım. Sistem bana bakıyor ben ona açmak istiyorum, bir tarafım da üşengeçlikten yat telefonla takıl diyor. Bu döngüden nasıl çıkacağım? Değerli cevaplarına ihtiyacım var.

Valla bende 28 yaşındayım hocam, 5-6 ay önce sistem aldım. Hani ahım şahım değil ama oyun vs. oynatıyor. Youtube'ye video edit vs. için aldım işimi görüyor. Pek oyun oynadığım söylenemez. Zaten hafızası 480 Gb. 2 dosya yüklüyorum oyun dolmakta.

Bendede bu vardi basta, sonra bilmiyorum biraz "uf puf bu kadar sistem aldin hadi oynasana" diye diye simdi tekrar surekli oynayasim geliyor.

Valla bende 28 yaşındayım hocam, 5-6 ay önce sistem aldım. Hani ahım şahım değil ama oyun vs. oynatıyor. Youtube'ye video edit vs. için aldım işimi görüyor. Pek oyun oynadığım söylenemez. Zaten hafızası 480 Gb. 2 dosya yüklüyorum oyun dolmakta.
Büyüdük sanırım dostum herhalde. Uzun zamandır böyle hissediyorum. Belki de tam söylemek istediklerimi kelimelere dökemiyorum veya derdimi anlatacak kelimeleri bulamıyorum. Sarmalın içindeyim resmen.

Büyüdük sanırım dostum herhalde. Uzun zamandır böyle hissediyorum. Belki de tam söylemek istediklerimi kelimelere dökemiyorum veya derdimi anlatacak kelimeleri bulamıyorum. Sarmalın içindeyim resmen.
Biz de buyuduk. Olay da bu. Ancak ben oynadigim oyunu, yaptigim isi de buyuttum. Eskiden sadece girip oynardim, simdi topluluk kuruyorum. Eskiden sadece oyun oynardim, simdi is yapiyorum hemde.

Geri
Yukarı