Yeni aldığım laptopumda çıt çıt ses geliyor

precassi1

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RAM
32
SSD veya HDD modeli
512
Ekran kartı
Nvidia GeForce RTX3060
İşlemci
Intel I7 12700h
Merhaba almış olduğum laptobum bugün elime ulaştı. İçerisinde Office programları ve Windows 10 kurdum sadece birkaç da driver kurabildim çünkü Intel'in Windows 10 için olan driverlarını bulamadım. Driver Booster, easy driver gibi programlar kullanarak birkaç şey güncelledim. Şimdi aralıklarla laptopumdan "çıt çıt" sesleri duyuyorum. Daha önce bu sorunu yaşamış yardımcı olabilecek birisi var mıdır?

Isındığı zaman plastik ve metaller genleştiği için bazen o sesler çıkabilir. Sürücü konusunda Win11 sürücülerini kurmayı deneyin Win10 için uyumludurlar.

Isındığı zaman plastik ve metaller genleştiği için bazen o sesler çıkabilir. Sürücü konusunda Windows 11 sürücülerini kurmayı deneyin Windows 10 için uyumludurlar.

Hadi ya... Bilmiyordum çok üzüldüm şu anda. Bu driver Boost'lar PC'me zarar vermişler midir hocam? Geri alabilir miyim yoksa HP'den indirmeye devam edeyim mi?

Hadi ya... Bilmiyordum çok üzüldüm şu anda. Bu driver Boost'lar PC'me zarar vermişler midir hocam? Geri alabilir miyim yoksa HP'den indirmeye devam edeyim mi?
Özellikle laptoplarda üreticinin önerdiği sürücüleri kullanmak gerekiyor.

Bir zararı olmaz ancak üreticinin önerdiği sürümlere geçmenize fayda var.

Merhaba almış olduğum laptobum bugün elime ulaştı. İçerisinde Office programları ve Windows 10 kurdum sadece birkaç da driver kurabildim çünkü Intel'in Windows 10 için olan driverlarını bulamadım. Driver Booster, easy driver gibi programlar kullanarak birkaç şey güncelledim. Şimdi aralıklarla laptopumdan "çıt çıt" sesleri duyuyorum. Daha önce bu sorunu yaşamış yardımcı olabilecek birisi var mıdır?
O "çıt çıt" sesleri hoparlörden geliyor. Windows 11 yükleyip driverları güncelleyince geçiyor.

Geri
Yukarı