Yeni aldığım monitörde ölü piksel çıktı

TrueGamingg

Kilopat
Daha fazla  
Geçen hafta Hepsiburada’dan aldığım MSI marka monitörde ölü piksel çıktı. Ürün değişimi yaparlar mı sizce? Para iadesi istemiyorum çünkü 1900 TL’ye aldım şu an 2400 lira olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta Hepsiburada’dan aldığım MSI marka monitörde ölü piksel çıktı. Ürün değişimi yaparlar mı sizce? Para iadesi istemiyorum çünkü 1900 TL’ye aldım şu an 2400 lira olmuş.

Bildiğim kadarıyla belli bir sayıda ölü piksel olması gerekiyor. Bazı markalar 3-5 ölü pikseli garanti kapsamına sokmuyor MSI için garanti şartlarını okuman veya görüşebileceğin bir yetkili varsa görüşmen daha iyi olur.

Kaç tane çıktı? Çünkü msi 5 tane bile olsa ölü piksel, yan yana olmaz ise iade veya değişim yapmıyor. Birbirine yakın olacak şekilde olursa yapıyor.

14 gün iade hakkınız varsa direk iade edin. Memnun kalmadım diyerek felan.

Değişim kararı için servisten rapor çıkmasını isteyeceklerdir. İade etmek isterseniz 14 gün iade hakkı var. İade edecekseniz de "Ölü piksel var." diyerek değil de "Beğenmedim." diyerek iade edin, öbür türlü iade almak yerine servise yollarlar işi uzatıp sizi uğraştırırlar.

Şimdi siz o monitörü iade ettiğinizde ölü pikselli olduğu için ayrı yere konacak ve tekrar indirim olduğunda biriktirdikleri ölü pikselli monitörleri satacaklar. Ürüne itiraz etmeden kullanacak birisi çıkana kadar da bu şekilde devam edecekler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı