Yeni aldığım sistem ekran kartı sürücüsünü kurmak istediğimde kapanıyor

Watch1q

Decapat
Daha fazla  
RAM
Kingston fury beast ddr4 16 GB ram 3200 MHz cl16
SSD veya HDD modeli
Samsung evo212 GB SSD 250 GB SSD 1tb hdd
Ekran kartı
SAPHİRE pulse rx 6600
Anakart
MSI b450m-a pro max
İşlemci
Ryzen5 5600
Merhaba arkadaşlar, kafayı yemek üzereyim daha yeni sistem topladım parçaları bugün geldi ilk başta anakart BIOS güncellemesi yapılması gerekiyormus yaptık açıldı. Sonra Windows falan kurduk neyse ondan sonra driverlari kurmak istediğimde ekran kartı driverlari güncellenince monitörde görüntü gidiyor. Ekran kartı modeli HDMI DisplayPort girişi var sadece benim monitörüm de sadece DVI VGA girişi var dönüştürücü kulanmak istedim ama sorunu çözemedim.

Güç kaynağı NZXT yarı modüler C550 550 wat güç kaynağı.

@Berkay Kiraz hocam yardımcı olur musunuz ne bileyim tanıdığınız bildiğiniz varsa yardımcı olma şansı var mı, kafayı yiyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakin. Sürücüyü AMD sitesinden indirip mi kuruyorsun ve tüm Windows güncellemelerin yapıldı mı?

Şu anda ekran yoksa bilgisayarı açarken F8 spamle ve güvenli kipten başlat.

Ya yapıyorum hocam en sonunda farklı driverlari kurmak istediğimde yine aynısı oluyor nasıl yapacağım ben yardımcı olur musunuz?

Daha sonra indirdim bu dediğinizi sonra AMD ekran kartıni yüklemek istedim ama bir türlü yüklenmiyordu baktım hata veriyor Windows Update üzerinden guncelleyeyim dedim ayarlar kısmından sonra ekran gitti Aygıt Yöneticisi üzerinden guncellemedim Windows Update üzerinden.

Daha sonra indirdim bu dediğinizi sonra AMD ekran kartıni yüklemek istedim ama bir türlü yüklenmiyordu baktım hata veriyor Windows Update üzerinden guncelleyeyim dedim ayarlar kısmından sonra ekran gitti Aygıt Yöneticisi üzerinden guncellemedim Windows Update üzerinden.

Tamam AMD Cleanup Utility for Windows indir çalıştır. O 1-2 kere reset atıp sürücüyü kökten temizleyecek. Ondan sonra bunu indirip kur.

Tamam hocam yarın yapayım şimdi deprem bölgesindeyiz her an deprem olma riski var yarın aşağı indireceğim bilgisayari hocam duzleir değil mi ne bileyim telefon numarası varsa yarın irtibata geçeyim birinizle çok korkuyorum bir şey oldu diye.

Tamam hocam yarın yapayım şimdi deprem bölgesindeyiz her an deprem olma riski var yarın aşağı indireceğim bilgisayari hocam duzleir değil mi ne bileyim telefon numarası varsa yarın irtibata geçeyim birinizle çok korkuyorum bir şey oldu diye.

Yarın yazabilirsin, bu yazdıklarımı sırasıyla yap geri dönüş sağlarsın. Ulaşacak kimsen yoksa rapor tuşundan "diğer" kısmını seçip yazabilirsin belki yetkilerden özel mesajla geri dönüş yapan olur.

Yarın yazabilirsin, bu yazdıklarımı sırasıyla yap geri dönüş sağlarsın. Ulaşacak kimsen yoksa rapor tuşundan "diğer" kısmını seçip yazabilirsin belki yetkilerden özel mesajla geri dönüş yapan olur.

Üste dediklerini peki yaparsam sorunum çözülür mü sizce.
Bir de böyle bir görsel geldi ekran kartı ile mi alakalı bilmiyorum.

@kino @Berkay Kiraz

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-01-17-26-42-558_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2023-04-01-17-26-42-558_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Üste dediklerini peki yaparsam sorunum çözülür mü sizce.
Bir de böyle bir görsel geldi ekran kartı ile mi alakalı bilmiyorum.

@kino @Berkay Kiraz

Yeni konular

Geri
Yukarı