Yeni alınacak sisteme internet sorun olur mu?

SoulTT

Decapat
Daha fazla  
İnternetim oldukça yavaş.
Download hızım 1.65Mbps ve 300KB üstüne çıkmıyor.
Ping 22ms.

Şöyle ki artık iyi bir bilgisayar almam gerek ve 5000TL bütçe ayırdım hazır bir sistemde buldum her şey tamam fakat internetim sıkıntı bazı sorularım var.

1. Kurgu-montaj ile ilgilenen biriyim sorun olur mu?

2. Oyunlarda ping olur mu? (Valorant'ı 8 saat`de yüklüyor ama ping olmasın yeter indirmek dert değil)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping 22ms.

Şöyle ki artık iyi bir bilgisayar almam gerek ve 5000TL bütçe ayırdım hazır bir sistemde buldum her şey tamam fakat internetim sıkıntı bazı sorularım var.

1. kurgu-montaj ile ilgilenen biriyim sorun olur mu?

2. oyunlarda ping olur mu? (Valorant'ı 8 Saat'de yüklüyor ama ping olmasın yeter indirmek dert değil)

Pinginiz düşüğe benziyor. Sistemi de atın zira o paralara kötü sistemler de satıyorlar.

Ping 22ms.

1. Kurgu-montaj ile ilgilenen biriyim sorun olur mu?

2. Oyunlarda ping olur mu? (Valorant'ı 8 saat`de yüklüyor ama ping olmasın yeter indirmek dert değil)
Sıkıntı çekeceğini düşünüyorum çünkü internet hızın günümüze göre çok geride. Montajlarını paylaşmak istediğinde saatlerini hatta günlerini alabilir. Oyunda veri alışverişini yeterince hızlı yapamadığı için gecikmeler de olur.

Tabi.

SSD kronik sorunlu PSU marka model belli değil. Bunu almanızı tavsiye etmem.
Tavsiyem APU bir sistem almanız.

Geri
Yukarı