Yeni alınan adaptör Samsung A32 telefona sıkıntı yaşatır mı?

YAKOYAKO06

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere genelde aldığınız telefonların adaptörleri olur ve başka bir adaptör kullanırsan eğer şarj yeri bozulur diye muhabbetler dönüyordu veya ben sadece çok duydum bunu. Ne kadar doğru bilemem. Ben de yeni bir adaptör aldım 100W'lık. Telefonumun hızlı şarj özelliği vardı. Aynı şekilde yeni gelen adaptörü kullanınca da hızlı şarj çalışıyor. Sormak istediğim şey şu: Telefonum yeni kullandığım adaptörden kaynaklı sıkıntı yaşar mı? İleride bozulma falan. Telefon markası Galaxy A32.

Aldığım adaptör bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olur. X3 Pro da(33W destekliyor) 67W kullanan birisi ekranının yandığını söylemişti. İade et. Anker 312 ya da orijinal 25 wattı al.
Telefon 15 watt destekliyor. Ayrıca olan olayın adaptörden olma olasılığı çok düşük. Muhtemel başka sebeplerden ötürü olmuştur.
Mantıken arkadaşın aldığı şarj aleti sağlamsa ve düzgün kullanırsa herhangi bir sorun olmaması lazım.

Telefon 15 watt destekliyor. Ayrıca olan olayın adaptörden olma olasılığı çok düşük. Muhtemel başka sebeplerden ötürü olmuştur.
Mantıken arkadaşın aldığı şarj aleti sağlamsa ve düzgün kullanırsa herhangi bir sorun olmaması lazım.

O kişi servise gönderdiğini, kendisini arayıp daha yüksek wattlı şarj aleti mi kullağını sorduklarını, telefonun desteklediği watta şarj aleti kullanılması gerektiğini söylediklerini söylemişti. Bir şey olmayacaksa bile kullansmayacağı bir ürüne o kadar para vermek biraz israfa kaçıyor.

O kişi servise gönderdiğini, kendisini arayıp daha yüksek wattlı şarj aleti mi kullağını sorduklarını, telefonun desteklediği watta şarj aleti kullanılması gerektiğini söylediklerini söylemişti. Bir şey olmayacaksa bile kullansmayacağı bir ürüne o kadar para vermek biraz israfa kaçıyor.
O yönden haklısınız daha ucuza orijinal uyumlu samsung şarj aleti alabilir.
Amazon.com.tr

Teşekkür ederim yorumlar için ben bu adaptörü sadece telefon şarjı için kullanmıyorum zaten kulaklık olsun başka şey olsun onlara da kullanacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı