Yeni alınan anakart değişimi

djxjfjskkglclh

Centipat
Arkadaşlar ben 2 gün önce Vatan Bilgisayar'dan ASUS Prime A320M-E aldım. Adam anakartı işlemci soğutucusundan tutup masaya hayvan gibi bıraktı. Ben de zaten bu konularda takıntılıyım. Daha yeni anakartım bozuldu ve 10 dk önce aldığım anakartı da attı adam. Hiçbir sorun gözükmüyor ama içim içimi yiyor. ASUS'un yetkili servisine götürsem direkt değiştirirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben 2 gün önce Vatan Bilgisayar'dan ASUS Prime A320M-E aldım. Adam anakartı işlemci soğutucusundan tutup masaya hayvan gibi bıraktı. Ben de zaten bu konularda takıntılıyım. Daha yeni anakartım bozuldu ve 10 dk önce aldığım anakartı da attı adam. Hiçbir sorun gözükmüyor ama içim içimi yiyor. ASUS'un yetkili servisine götürsem direkt değiştirirler mi?
Sıkıntı yoktur, olsa şimdiye olmuştur bile. Servise götürsen ne diyeceksin ki. Çalışan masaya sert attı veya düştü değiştirir misiniz ?

O kadar hassas bir parca degil anakart. Oyle bir dusmeyle kirilsaydi zaten bir parca degisimi yaparken nelerle karsilasacagimizi aklinizdan bir gecirin. Islemci fanini takarken biraz guc uygulamamiz gerek ve anakart saglam olmasaydi hemencecik kirilirdi.

O kadar hassas bir parca degil anakart. Oyle bir dusmeyle kirilsaydi zaten bir parca degisimi yaparken nelerle karsilasacagimizi aklinizdan bir gecirin. Islemci fanini takarken biraz guc uygulamamiz gerek ve anakart saglam olmasaydi hemencecik kirilirdi.
Çok doğru söyledin. Kalınlığından anlaşılıyor.

Arkadaşlar bence de bi sorun yok ama içim hiç rahat değil 20 dk önce aldığım anakartın öyle atıldığını görünce içim acıdı gitsem ne desem yenisini verirler?

Arkadaşlar bence de bi sorun yok ama içim hiç rahat değil 20 dk önce aldığım anakartın öyle atıldığını görünce içim acıdı gitsem ne desem yenisini verirler?
Ne desen de değiştirmezler. Hem değişim için test yapıp bakıyorlar. Böyle saçma nedenlere hiç alamazsın.

Bu kadar takintili olmayin, eger gunluk hayatinizda da bu kadar takintiliysaniz hastalik seviyesine gelebilir. Ne derseniz diyin hic bir turlu size yeni bir anakart vermeyecekler.

Gerçekten şu hayatta hiç bir şey istediğim gibi gitmiyor ailem de herkes şanslı tüm şanssızlıkları bana vurmuş 17 yaşındayım ama kendimi 70 yaşında gibi hissediyorum yoruldum artık. Sadece bu konu değil her zaman böyle hayatım. Daha yeni almışım adam tutuyo atıyo anakartı hayır niye böyle birşey yaparsın ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı