Yeni alınan hazır sistem nasıl gelecek?

held06

Centipat
Daha fazla  
Eski bilgisayardan yeni bir bilgisayara geçtim. Aşağıda linkini bıraktığım bilgisayarı aldım.
Merak ettiğim konu bilgisayarın işletim sistemi nasıl gelecek? Dikkat etmem gereken şeyler neler? Herhangi bir işletim sistemi almadım. Umarım daha iyileri sizin olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerisinde işletim sistemi yok.
Direkt siz kurulum yapacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam internetten aldıysanız bilgisayarın içerisinde her şey kurulu gelecek sadece ekran kartı ayrı olacak onu siz takacaksınız. Kendi kutusunda olur zaten. Takmak zor değil 1 dk de bile takarsınız. Sonra bilgisayarı açıp Windows kurulu değilse Windows ve daha sonra sürücüleri kurmanız gerekiyor. Sonra Windows'u güncelleyin. Sonra kullanabilirsiniz istediğiniz gibi. Sadece ekran kartını takarken diğer parçalara dokunmamaya dikkat edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar FreeDOS, yani kendiniz kuracaksınız. Deneme sürümü kurup sağlamlisanstan bir lisans anahtarı alın keyfinize bakın güle güle kullanın hocam.

Hocam internetten aldıysanız bilgisayarın içerisinde her şey kurulu gelecek sadece ekran kartı ayrı olacak onu siz takacaksınız. Kendi kutusunda olur zaten. Takmak zor değil 1 dk de bile takarsınız. Sonra biligsayarı açıp sürücüleri kurmanız gerekiyor. Sonra Windows'u güncelleyin. Sonra kullanabilirsiniz istediğiniz gibi. Sadece ekran kartını takarken diğer parçalara dokunmamaya dikkat edin.

Yanlış bilgi bilgisayarlar FreeDOS yani işletim sistemi olmadan gelir siz Windows kurup sürücüleri kuracaksınız.

Yanlış bilgi bilgisayarlar FreeDOS yani işletim sistemi olmadan gelir siz Windows kurup sürücüleri kuracaksınız.
Ben aldığımda içerisinde windows 11 kurulu geldi sadece lisans işini ben hallettim. Ayrıca zaten bu satın alınan yere göre değiştiği için mesajımda windows ile ilgili bir şey belirtmedim.

Hocam internetten aldıysanız bilgisayarın içerisinde her şey kurulu gelecek sadece ekran kartı ayrı olacak onu siz takacaksınız. Kendi kutusunda olur zaten. Takmak zor değil 1 dk de bile takarsınız. Sonra bilgisayarı açıp Windows kurulu değilse Windows ve daha sonra sürücüleri kurmanız gerekiyor. Sonra Windows'u güncelleyin. Sonra kullanabilirsiniz istediğiniz gibi. Sadece ekran kartını takarken diğer parçalara dokunmamaya dikkat edin.

Hocam bende yakında bilgisayar alacağım her şeyi şimdi öğrenmek istiyorum diyelim bilgisayar elimize ulaştı monitore bağladık ama Windows'u nasıl kuracağız internet kafeye gidip Windows 11 icin USB mi almamız lazım ve sürücüler ile driverler aynı şey mi yoksa farklı şeyler mi kusura bakmayin yanlış anlatmış olabilirim.

Hocam bende yakında bilgisayar alacağım her şeyi şimdi öğrenmek istiyorum diyelim bilgisayar elimize ulaştı monitore bağladık ama Windows'u nasıl kuracağız internet kafeye gidip Windows 11 icin USB mi almamız lazım ve sürücüler ile sürücüler aynı şey mi yoksa farklı şeyler mi kusura bakmayin yanlış anlatmış olabilirim.

Benim bilgisayarıma Windows 10 yüklü geldi. Daha sonra e postayı girip ürün etkinleştirme kodunu girdim. Aslında bu alıcağınız yere göre değişebilir. Arayıp veya e mail atarak bilgi alabilirsiniz.Ekran kartı montajına gelince 2 dk bile sürmüyor ama taktıktan sonra vidayla sabitlemeyi unutmayın.

Benim bilgisayarıma Windows 10 yüklü geldi. Daha sonra e postayı girip ürün etkinleştirme kodunu girdim. Aslında bu alıcağınız yere göre değişebilir. Arayıp veya e mail atarak bilgi alabilirsiniz.Ekran kartı montajına gelince 2 dk bile sürmüyor ama taktıktan sonra vidayla sabitlemeyi unutmayın.
Çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı