Yeni alınan iPhone 11 güncelleme hazırlanıyor ekranında kaldı

evrN

Hectopat
Vatan'dan sıfır olarak iPhone 11 aldım. Şu an açtığımda öbür telefondan aktar dedim ve 15.4.1 güncellemesi hazırlanıyorda kaldı. Yaklaşık 10 dk dır böyle sizce bir sorun var mı?

İnternet hızınız kötü ise biraz bekletebilir. Sakın hard reset filan atmayın sistem dosyalarını bozabilirsiniz.

Baştan başla dedim şimdi normal kuracağım bilgi aktarmadan.
Öncelikle hayırlı olsun aynı şey bende de olmuştu bekledim düzeldi.

Hocam bayağıdır böyle korkamaya başladım baştan başla dedim kapama tuşuna basılı tutup göreceğiz şimdi ne olacak.

Vatan'dan sıfır olarak iPhone 11 aldım. Şu an açtığımda öbür telefondan aktar dedim ve 15.4.1 güncellemesi hazırlanıyorda kaldı. Yaklaşık 10 dk dır böyle sizce bir sorun var mı?
Herhangi bir müdahalede bulunmayın bir problem olacağını sanmıyorum eğer birkaç saat boyunca öyle kalırsa teknik servisi veya vatan ile iletişime geçin.

Support Apple'dan öyle hatalar var mı? Diye bak istersen çünkü 15.4.1 de öyle hatalar var diye duymuştum.

Var sanırım araştırırken bende öyle gördüm şu an korkmadım değil en kötü ihtimal fotoğraflar kalacak yapacak bir şey yok.
Support Apple'dan öyle hatalar var mı? Diye bak istersen çünkü 15.4.1 de öyle hatalar var diye duymuştum.

Hocam rahatsız etmek gibi olmasın ama şimdi de iCloud parolası doğru değil diyor ve değiştirilmiyor iPhone kilidini yaz diyor yzıyorum yanlış diyor eski telefonum ne yapacağım eski telefonu kullanacağım ve ICloud'dan çıkmıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı