Yeni alınan işlemci soğutucu ile The Last of Us oynanırken 100 derece oluyor

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni aldım stok fan kırık çıktı. Gittim ice 4 aldım internetciden 300 TL'ye onu takıyorum. The Last of Us da 100 derece oluyor. Oynamadım, korkmalı mıyım yoksa ileride 1000 TL'ye fan alayım. Geri göndereceğim fanı zaten ince hesap gönderim yapacak fan tekrardan. Kanıtı bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar yeni aldım stok fan kırık çıktı. Gittim ice 4 aldım internetciden 300 TL'ye onu takıyorum. The Last of Us da 100 derece oluyor. Oynamadım, korkmalı mıyım yoksa ileride 1000 TL'ye fan alayım. Geri göndereceğim fanı zaten ince hesap gönderim yapacak fan tekrardan. Kanıtı bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Termal macunu düzgün bir şekilde uyguladın mı? Bu kadar ısınmamalı.

" internetciden 300 TL'" sorun burada. Markasıyla kendini kanıtlamış bir ürün almanız önerilir.

Hocam tamam da keyfimden mi aldım açılmıyor diye ice 4 aldım ne yapayım

İnternetçiden mi ? ......
şunları yazacağınıza yorumunuzu belirtseniz herhalde garip bir şekilde okuyorsunuz kardeşim stok fan kırık geldi yazıyorum mecburi aldım ne yapayım açılsın diye allah allah

" internetciden 300 TL'" sorun burada. Markasıyla kendini kanıtlamış bir ürün almanız önerilir.
bütçem yoktu hocam ne yapayım ince hesaba gönderim yapacağım yarın sonrasın da geri gönderecekler ben de takarım çıkartıp

hocam geldikten sonra stok fanla tekrar kullanırım bir şey olacağını sanmıyorum valo da 67-75 derece arası sadece the last of us da 100 derece normal i3 13100f stok soğutucu ile 90 95 görüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı