Yeni alınan işlemci soğutucu ile The Last of Us oynanırken 100 derece oluyor

Hocam tamam da keyfimden mi aldım açılmıyor diye ice 4 aldım ne yapayım

şunları yazacağınıza yorumunuzu belirtseniz herhalde garip bir şekilde okuyorsunuz kardeşim stok fan kırık geldi yazıyorum mecburi aldım ne yapayım açılsın diye allah allah

bütçem yoktu hocam ne yapayım ince hesaba gönderim yapacağım yarın sonrasın da geri gönderecekler ben de takarım çıkartıp

hocam geldikten sonra stok fanla tekrar kullanırım bir şey olacağını sanmıyorum valo da 67-75 derece arası sadece the last of us da 100 derece normal i3 13100f stok soğutucu ile 90 95 görüyordu.

The Last of us gibi AAA oyunlar oynayacaksan kule tipi soğutucu al.

Stok fan yetersiz kalıyordur. 100 derece normal değil. Kule tipi soğutucu alınca kullan.
stok fan kullanmıyorum hocam zaten stok fan kırık geldi bilgisyarcıdan 300 tlye ice 4 fanı aldım ince hesaba stok fanı göndereceğim onlar geri bana gönderecek yenisini ben idareten aldım bunu 75 80 derece oluyor valo da bir şey olur mu?

stok fan kullanmıyorum hocam zaten stok fan kırık geldi bilgisyarcıdan 300 tlye ice 4 fanı aldım ince hesaba stok fanı göndereceğim onlar geri bana gönderecek yenisini ben idareten aldım bunu 75 80 derece oluyor valo da bir şey olur mu?
Yok 75-80 derece iyi zaten bir sıkıntı olursa pc kendi kendini kapatır ama turbo boost açıksa turbo boost kapatabilirsin. Güzel bir soğutucu ile 60 derecelere kadar görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı