Yeni alınan kasada çizikler var

west00nn

Centipat
Daha fazla  
Daha 1 hafta olmadı yeni bir PC satın aldım fakat baktım ekranda gördüğünüz çizik var kasanın ön panelinde böyle şeyler beni çok rahatsız ediyor. Sizde de var mı acaba? Yani o boyayla yapılacak bir şey de değil çok moralim bozuldu.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 59
  • image.jpg
    image.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 60
Daha 1 hafta olmadı yeni bir PC satın aldım fakat baktım ekranda gördüğünüz çizik var kasanın ön panelinde böyle şeyler beni çok rahatsız ediyor. Sizde de var mı acaba? Yani o boyayla yapılacak bir şey de değil çok moralim bozuldu.
Küçük bir çizik seni neden bu kadar rahatsız ediyor? Ayrıca konuyla alakasız ama lütfen o jelatini çıkar.

Yani hocam bu kadarcık çizik sizi rahatsız ediyorsa benim kasayı görmeyin 😄

Yani hocam bu kadarcık çizik sizi rahatsız ediyorsa benim kasayı görmeyin 😄

Hocam atarsan güzel olur 😄

Geçmiş olsun, uğraşırım diyorsanız PC'yi aldığınız yer ile iletişime geçin.

Kişisel görüşümü soruyorsanız, kafayı çevirip bakmayın bile. 2-3 ay sonra dikkatinizi bile çekmeyecek.

Deneyeceğim teşekkürler.

Zor bir şey degil ki. İade oluştur ve resimleri de gönder, gerekeni yapacaklardır.

Hocam cevaplardaki gibi takmamaya çalışacağım tek merak ettiğim şey sizde de var mı böyle çizikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı