Yeni Alınan L Koltuk Takımının Başlarından Ses Geliyor

MoonWalker

Kilopat
Daha fazla  
Yeni aldığımız L şeklindeki koltukların başlarından tık, tıkır diye ses gelmekte. Bu ses genellikle geceleri oluşuyor benim tahminim güve, tahta kuru gibi böceklerin olduğu. Koltuğun ana gövdesi suntadan başlıkları ise ağaçtan yapılmış. Aldığımız yeri aradık onlarda başlıkları aldılar ve ses kesildi. 3 gün sonra gelip taktıklarının gecesinde ses tekrardan gelmeye başladı. Başlığın içini açtıklarını bir şey göremediklerini belirtip kumaş harici başlığı değiştirdiklerini söylediler. Tekrar iletişime geçtik ve yeni başlık sipariş edeceklerini, tekrar değişeceklerini söylediler. Ama ben yeni gelecek olan başlıklardan da süpheliyim. Seslerin videosunu çektim birkaç kişiye dinlettim duydular şimdi koltukları iade mi etsem yok iade almaz iseler tüketici hakem heyetine mi başvursam? Yoksa kendim ilaçlatsam mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı