Yeni alınan laptopta neler yapılmalı?

463352

Hectopat
İyi günler. Yeni laptop aldım, şu an güncelleştirme yapıyor. Driverları Windows kendisi yükler mi, tek tek yükleyeyim mi?
Bi de Windows için ucuz keyler iş görür mü?

İyi günler. Yeni laptop aldım, şu an güncelleştirme yapıyor. Driverları Windows kendisi yükler mi, tek tek yükleyeyim mi?
Bir de Windows için ucuz keyler iş görür mü?

1. Sağlam Lisans üzerinden ürün anahtarı alın.
2. Tüm sürücüleri (ekran kartı, ses vs.) güncelleyin.
3. Windows güncellemelerini yükleyin.

Bir de Windows için ucuz keyler iş görür mü?

İlk önce Windows Update'in bütün güncellemelerini yapmasını bekleyin. Sonra ekran kartı, çipset vb. driverlar'ı kendiniz manuel olarak kurun.

Driverları tek tek yüklemene gerek yok bunun için Intel'in vs. gibi işlemci, ekran kartı satıcılarının sitesi var. Ucuz keye gelince asla alma. Kaliteli olsun.

Driverları tek tek yüklemene gerek yok bunun için Intel'in vs. gibi işlemci, ekran kartı satıcılarının sitesi var. Ucuz keye gelince asla alma. Kaliteli olsun.

Kaltesiz key alınca Windows'un ayarları mı bozuluyor hocam😀.şaka bir yana güvenilir olduğu müddetçe istediğiniz yerden key alabilirsiniz. BIOS güncellemesi vs. var mı diye ASUS'un sitesini kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı