Yeni alınan NOVA-3070 Ti sistem açılmıyor

KaanVFX

Hectopat
Merhaba, sistemin bugün geldi; NOVA-3070Ti / INTEL i5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Zaten hazır sistem olduğu için kurulu geldi ben sadece ekran kartını taktım. Ancak sistemi başlattığımda kasanın Power ışığı beyaz yanıp sönüyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Edit: Gaming.gen.tr'nin desteğine yazdım. Kırmızı yanmadığı sürece, ışığın beyaz yanıp sönmesinin normal olduğunu söyledi. Emin olamadım normal mi bu durum arkadaşlar?

Edit2: Mod tarafından başlık güncellenmiş ancak açılmama gibi bir durum yok. Sorunsuz kullanıyorum şu anda sadece yanıp sönmesinin sebebini anlayamadım.

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 9D90A8AA-585B-497B-8B16-24FDDE6269C5.jpeg
    9D90A8AA-585B-497B-8B16-24FDDE6269C5.jpeg
    92,6 KB · Görüntüleme: 55
Hocam Power tuşunun üstündeki ışık bütün PC'lerde bilgisayar açılınca yanıyor. Sorun yok, güle güle kullanın.

Hard disk aktivite ışığını yanlış bağlamış olabilirler. Bir sorununuz yoksa takmayın.

Vallahi biraz takıntılıyım bu konuda. Değişimini tarif edebilirseniz yaparım.
HDMI çıkısını ekran kartının diğer slotunu takınca, ışığı sabitlendi ve BIOS'ta monitorun no Signal sorunu çözüldü.

Son düzenleme:
Merhaba, sistemin bugün geldi; NOVA-3070Ti / INTEL i5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Zaten hazır sistem olduğu için kurulu geldi ben sadece ekran kartını taktım. Ancak sistemi başlattığımda kasanın Power ışığı beyaz yanıp sönüyor. Bunun nedeni ne olabilir?

Edit: Gaming.gen.tr'nin desteğine yazdım. Kırmızı yanmadığı sürece, ışığın beyaz yanıp sönmesinin normal olduğunu söyledi. Emin olamadım normal mi bu durum arkadaşlar?

Edit2: Mod tarafından başlık güncellenmiş ancak açılmama gibi bir durum yok. Sorunsuz kullanıyorum şu anda sadece yanıp sönmesinin sebebini anlayamadım.

Sistemden memnun musun bende alacağım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı