Yeni alınan sistem açılmıyor

Khallesii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, internet üzerinden yeni bir sistem aldım GamingGenTR üzerinden, sistem geldi fakat açılmıyor. Ekran kartını monte ettim ve açma tuşuna bastım fakat açılmadı, tüm kablolar takılı. Ekran kartının kablolarını ters bağlamış olabileceğimi düşündüm ve yerini değiştirdim fakat hala açılmıyor, sorunu ne olabilir?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    100,6 KB · Görüntüleme: 47
Sistemi hazır olarak aldım, geldiğinde ekran kartı montajını ben sağladım herhangi bir sorun olmadı. Sistemi açmayı denediğimde hepsinin kabloları doğruydu ve güç alıyorlardı. Sorun olabilir diye hem DP hem HDMI kabloları ile denedim, kablo yerleri de doğruydu. Not alıp iletebileceğim Ekran kartı fanları sistemi ilk açtığımda çalıştı 10-15 saniye sonra durdu, sistemde arıza olduğu için ekran kartını geri çıkarmak istediğimde çok ısınmış olduğunu fark ettim.

Görüntü kablosu ekran kartına takılı değil mi?

Sistemi hazır olarak aldım, geldiğinde ekran kartı montajını ben sağladım herhangi bir sorun olmadı. Sistemi açmayı denediğimde hepsinin kabloları doğruydu ve güç alıyorlardı. Sorun olabilir diye hem DP hem HDMI kabloları ile denedim, kablo yerleri de doğruydu. Not alıp iletebileceğim ekran kartı fanları sistemi ilk açtığımda çalıştı 10-15 saniye sonra durdu, sistemde arıza olduğu için ekran kartını geri çıkarmak istediğimde çok ısınmış olduğunu fark ettim.

Yeni nesil ekran kartlarinda zorlanmadigi zaman fan durabiliyor bu normal bise ama goruntu gelmiyorsa bence en iyisi teknik servise danismak ya da iade etmek siz hiç bulasmayin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı