Yeni alınan RTX 2060'ın borusu neden böyle?

efwbld

Centipat
Daha fazla  
Yeni aldıgım ekran kartı RTX 2060 Gaming Z ekran kartımın boruları neden böyle, fabrika çıkısı mı böyle oluyor?

11232871-5451-46C4-B383-08A291B84F6D.jpeg

O kısım sorun değil. Tamir gibi değil de üretimde bir kaynak atılması görünümünde. O kısımlar bükülüp soğutucuya özel yöntemlerle kaynaklanıyor bağlanıyor. Kırık veya ayrık bir kısım yoksa sorun olmayacaktır.

Haberin olsun pahalı almışsın.

Daha ucuza RX6600 bulunabiliyor.
Hocam evet haklısınız da amd kartlarını pek sevmiyorum driver sorunu çıkarıyor bi yerden sonra tabi size göre güzel gelebilir tercih meselesi birde Ankarada yaşıyorum sarı sitede çok bi seçenek çıkmamıstı rx6600 ilgili

Hocam evet haklısınız da amd kartlarını pek sevmiyorum driver sorunu çıkarıyor bi yerden sonra tabi size göre güzel gelebilir tercih meselesi birde Ankarada yaşıyorum sarı sitede çok bi seçenek çıkmamıstı rx6600 ilgili
Olsun arkadaşa ve askere gitmiş fazlası. Güle güle kullanın.

Param Guvende ile alinabilir o halde elden alma imkani kisitliysa.

8-9 aydir 6600 kullaniyorum sorun yok. Sistem parcalari cok uyumsuz degilse genelde sorun olmuyor. Bu biraz sistemin geri kalaniyla ilgili.

Bu arada artik kart alinmis. Gule gule kullanin demek duser bize de ama keske almadan once danissaydiniz birilerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı