Yeni alınan Seagate HDD'de zayıf sektör

kdrkrblt

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
1 Hafta önce aldığım Seagate 500GB hard diskim ilk geldiğinde teste soktum hiç bad sectör yoktu ve 0 gün saat çalıştırıldı olarak görünüyordu 2 gün önce sağlığı %97ye düştü ve 2 bad sectör verdi. FiveM'de sürekli map yüklenmiyor yer altına düşüyordum. Diskte dönerken durma ve tekrar dönme sesi geliyordu. Yeni Corsair VS550 80+ PSU satın aldım gelmek üzere sizce disk güç kaynağımın yetersizliğinden dolayı bozulmuş veya tam güce ulaşmıyor olabilir mi? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.
Sistemim;
Ekran Kartı; ASUS NVIDIA GTX 1060 3GB
İşlemci; AMD Ryzen 5 1600 AF
RAM; Corsair 8x2 = 16 GB 3000MHz
Anakart; ASUS Prime A320M-C R2.0
PSU; 300W PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
1 hafta önce aldığım Seagate 500GB hard diskim ilk geldiğinde teste soktum hiç bad sectör yoktu ve 0 gün saat çalıştırıldı olarak görünüyordu 2 gün önce sağlığı %97ye düştü ve 2 bad sectör verdi. FiveM'de sürekli map yüklenmiyor yer altına düşüyordum. Diskte dönerken durma ve tekrar dönme sesi geliyordu. Yeni Corsair VS550 80+ PSU satın aldım gelmek üzere sizce disk güç kaynağımın yetersizliğinden dolayı bozulmuş veya tam güce ulaşmıyor olabilir mi? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.
Sistemim;
Ekran kartı; ASUS NVIDIA GTX 1060 3GB.
İşlemci; AMD Ryzen 5 1600 AF.
RAM; Corsair 8x2 = 16 GB 3000MHz.
Anakart; ASUS Prime A320M-C r2.0
PSU; 300W PSU.

Hocam bir sorum olacak Seagate Barracuda mı HDD?

Evet Seagate Barracuda.

Hocam iade edebiliyorsanız bence iade edin.

Hocam iade edebiliyorsanız bence iade edin.

İadeye gönderdim WD de bir sıkıntı çıkmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı