Yeni alınan sistemde görüntü gelmiyor

• Konuyu başlatan Morls
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 795

Morls

Femtopat
Daha fazla  
Sıfır aldığım hazır sistemde boot hatası aldık 2 adet monitör değiştirmemize rağmen herhangi görüntü gelmedi. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır aldığım hazır sistemde boot hatası aldık 2 adet monitör değiştirmemize rağmen herhangi görüntü gelmedi. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

Hatanın fotoğrafını atar mısın?

Dosya Ekleri

• 16806379508546751376318632404961.jpg
    16806379508546751376318632404961.jpg
    591 KB · Görüntüleme: 29
H610M-G

Hocam komple ekran gelmiyor no signal diyor.

RAM'leri söküp takmayı deneyebilirsiniz olmazsa ekran kartından değil direkt anakarttan görüntü almayı deneyin. Anakart üzerinde arıza ışıkları olur genelde yanıp sönen vb var mı? Garanti falan varsa hiç kurcalamayın iade edin yada gönderin baksınlar.

RAM'leri söküp takmayı deneyebilirsiniz olmazsa ekran kartından değil direkt anakarttan görüntü almayı deneyin. Anakart üzerinde arıza ışıkları olur genelde yanıp sönen vb var mı? Garanti falan varsa hiç kurcalamayın iade edin yada gönderin baksınlar.
Evet hocam atmış olduğum boot ışığı anakart üzerinde internetten incelediğimde işletim sistemi ile ilgili bi hata olduğunu duydum fakat herhangi bir çözüm bulamadım malasef ve evet garanti hala devam ediyor

Evet hocam atmış olduğum boot ışığı anakart üzerinde internetten incelediğimde işletim sistemi ile ilgili bir hata olduğunu duydum fakat herhangi bir çözüm bulamadım maalesef ve evet garanti hala devam ediyor.

Dediğim gibi RAM'leri sök tak yapıp tek RAM ile deneyebilirsiniz ya da görüntüyü direkt anakart üzerinden almayı deneyebilirsiniz. Rufus ile yeni bir kurulum USB'si hazırlayıp onu da deneyebilirsiniz yine olmazsa garantiye yollamak en iyisi gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı