Yeni alınan sistemde "VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR" hatası

ismailkae

Kilopat
Daha fazla  
Bugün İtopya'dan sıfır sistem aldım. Windows dışında hiçbir driver yüklü değildi, orijinal Windows 10'um var ve ürün anahtarını aktif edip sistemi güncellendim. İlk mavi ekran aldığım da VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR hatasını verip açıp kapanmaya başladı sonra USB ile sıfırdan format attım bu sefer de 0xc000021a hatası aldım. USB'ye format atıp Windows sitesinden tekrar USB'ye Windows 10 kurup PC'ye format attım bu sefer tekrardan VIDEO_SCHEDULER_INTERNAL_ERROR hatası verdi. Delireceğim RTX 3060 Ti bozuk olma ihtimali var mı sistemi komple sıfır aldım bütün Windows'u güncelledim NVIDIA GeForce Experience girmiyor something went wrong try rebooting your PC and then launch GeForce Experience hatası veriyor.

BIOS'ta Advanced > PCH Configuration > PCI Express Configuration ayarını PCIe 3.0 olarak deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BIOS'ta Advanced > PCH Configuration > PCI Express Configuration ayarını PCIe 3.0 olarak deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben mesajı şimdi gördüm valla şuan itopya ya gidiyorum servise🥺

Gittim onlarda ekran kartı dedi dedim sistem sizde kalsın komple bir test edin 150TL küsur driver test ücreti alıyorlar Windows yükleyip paketliyorlar yüzlerine de söyledim 1 günlük ürün olduğu için ekran kartı değişimi yapacağız dediler bakalım.

Aradılar sorun ekran kartı değilmiş RAM'lerdeymiş ekran kartına sinyal gitmiyormuş ekran kartıda hata veriyormuş bizdeki RAM'leri taktık şu an sorunsuz Valorant'ı bile oynatıyor dediler. Yarın akşam teslim alacağım.

Son düzenleme:
Gittim onlarda ekran kartı dedi dedim sistem sizde kalsın komple bir test edin 150TL küsur driver test ücreti alıyorlar Windows yükleyip paketliyorlar yüzlerine de söyledim 1 günlük ürün olduğu için ekran kartı değişimi yapacağız dediler bakalım.

Aradılar sorun ekran kartı değilmiş RAM'lerdeymiş ekran kartına sinyal gitmiyormuş ekran kartıda hata veriyormuş bizdeki RAM'leri taktık şu an sorunsuz Valorant'ı bile oynatıyor dediler. Yarın akşam teslim alacağım.
İyi bakalım al ve test et. Buradan yine gelişmeleri bildir.

Geri
Yukarı