Yeni alınan sisteme güncelleme yapılmalı mı?

Hasan Aslivar

Hectopat
Sinerji'den yeni sistem almıştım. normalde pazartesi gelecekti ama ben gittim kendim aldım, bugün sabah 9'larda bir şeydi sanırım.

Neyse, BenQ XL2411k monitör ile Corsair'in soğutuculu Sinerji sistemi aldım. Onlar sistemi güncellemiş midir sizce? PC'yi açtığımda NVIDIA uygulaması bile vardı. 3060 Ti'li sistem, DA'nın bu arada, Ryzen 5 5600X'li olan.

Gerekli güncellemeleri yapmış olabilirler. Ekran kartı sürücüsünün son sürüm olup olmadığını kontrol et. Anakart üreticisinin sitesine gidip sürücüleri ve son sürüm BIOS'u tek tek yükle, onları kurmamış olabilirler.

@delininyıldızı @T 1000 @Arkham Kn1ght @delininyıldızı HDMI ile 144 Hz aldım mantıklı değil hiç eski phillps marka 21.5 inc 75 Hz monitör DVI çıktı yeni monitörümden BenQ XL2411k 144 Hz 1 ms ayarlardan 144 yaptım direk DVI kablo ile monitöre görüntü veremedim nedense 144 Hz alıyorumdur değil mi?
Masaüstüne gelin sağ tık - görüntü ayarları - aşağıda gelişmiş görüntü ayarlarına bakın o kısımda kaç Hz olduğu yazar ekranınızın.

Masaüstüne gelin sağ tık - görüntü ayarları - aşağıda gelişmiş görüntü ayarlarına bakın o kısımda kaç Hz olduğu yazar ekranınızın.

Biliyorum orada 144.01 Hz yazıyor. Demek ki HDMI 2.0 mış kablo.

Bu arada benim PSU iyi mi sence CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA 650W 80PLUS RGB FANLI MidT ATX OYUNCU KASASI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da kasa ve PSU beraber.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı