Yeni alınan sisteme neler kurulmalı?

Hocam girdikten sonra RAM frekansları hariç bir ayarı ellemeyin ve gelişmiş moda girmemeye çalışın gerek olmadıkça.
Yok yok ellemem sadece bilgisarda ısı şu noktaya ulaştığında fanlar şu hızda çalışsın gibi ayarları yapmak istiyorum. Yani mantıken manuel'i daha sağlıklıdır bence.

Yok yok ellemem sadece bilgisarda ısı şu noktaya ulaştığında fanlar şu hızda çalışsın gibi ayarları yapmak istiyorum. Yani mantıken Manuel'i daha sağlıklıdır bence.

Manuel olarak ayarlamak isterseniz AMD ekran kartlarında Radeon Software üzerinden yapabilirsiniz.(ekran kartınız AMD değilse lütfen kurmayın.) Başka bir program bilmiyorum.

Dediğiniz program galiba MSI Afterburner (başka programlarda var) ısı problemi yaşıyorsanız kullanabilirsiniz. Ama gerekli değil
MSI Afterburner şuan kapalı durumda, birebir taklit eden bir site varmış ve Afterburner görünümünde zararlı yazılım sokuyormuş, aman dikkat edin hocam. Instagram'da MSI açıklama yaptı bu konuda.

Arkadaşlar hepinize bilgi ve deneyimlerinizi aktardığınız için ve iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim. Umarım hepiniz çok çok daha iyi sistemlere sahip olursunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı